Meghan Markle sa vracia na oči verejnosti. Má nový profil na Instagrame a užíva si koncert s celebritami

Dana Kleinová

Foto: profimedia / Instagram (meghan)

Kedysi pridávala svoj život na sociálne siete ako všetci ostatní. Potom, ako však stretla svojho rozprávkového princa, sa jej život výrazne zmenil, no teraz to vyzerá na ďalšiu radikálnu zmenu. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál InStyle, predtým, ako sa Meghan Markle stala vojvodkyňou zo Sussexu, mala blog o životnom štýle s názvom The Tig a pravidelne prispievala na sociálnych sieťach. To sa zmenilo, keď očarila svojho princa a stala sa z nej vojvodkyňa, ktorá sa musela kvôli prísnemu súboru pravidiel o pôsobení na verejnosti vzdať aktívnej činnosti na Instagrame. Dnes už to je však inak a Meghan sa pomaly vracia tam, kde začínala a vyzerá šťastnejšia ako kedykoľvek predtým.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Meghan Markle (@meghan.markle.official)

Založila si nový profil

Vojvodkyňa zo Sussexu bola pred stretnutím s princom Harrym pravidelnou prispievateľkou na sociálnych sieťach – uverejňovala zábery z dovolenky a zdieľala fotky svojich jogových póz a nocí vonku s priateľmi. Od jej posledného oficiálneho príspevku na instagrame však ubehli už tri roky a spoločný účet, ktorý zdieľala s princom Harrym, bol deaktivovaný. Píše o tom EXPRESS.

Objavili sa však špekulácie, že Meghanin návrat na sociálne siete sa nezadržateľne blíži. Zdanlivo si urobila nárok na účet @meghan a hoci zatiaľ nepridala žiadne príspevky, už má 127 000 sledovateľov.

Odborníci odhadujú, že by mohla zarobiť až 1 milión dolárov s každým uverejneným príspevkom a kráľovská expertka Tessa Dunlop ju pochválila za to, že kráča v stopách iných zvučných mien, ktoré to dotiahli ďaleko. Pre portál OK! vysvetlila: „Páči sa mi, že si dala na Instagrame jedno meno, ako napríklad Madonna a Beyonce. Meghan to urobila, aby poslala správu – takáto som veľká. Má sa dobre a naozaj o sebe znova dáva vedieť.“

Foto: Instagram (meghan)

Fotka s priateľmi

Najnovšie články