Kráľ Karol rozhodol o tituloch pre deti Harryho a Meghan. Obaja zostali pohoršení a ľudia len krútia hlavou

Kristína Hagarová

Foto: Profimedia/ TASR AP

Deti Harryho a Meghan nedostanú titul „kráľovská výsosť“ od kráľa Karola. Budú však princom a princeznou. Harrymu a Meghan sa to podľa zdrojov nepáči.

Článok pokračuje pod videom ↓

Podľa portálu The Sun sa očakáva, že v najbližšej dobe udelí Archiemu a Lilibet titul princ a princezná. Počas pobytu Meghan a Harryho v Británii podľa zdrojov prebiehali napäté diskusie. Harry a Meghan po vystúpení z kráľovskej rodiny nepoužívajú titul „kráľovská výsosť“, avšak neboli spokojní s ochranou. Teraz sa im vraj nepáči, že Archie a Lilibet to nebudú môcť používať.

Foto: profimedia

Nie sú spokojní s titulmi pre deti?

Okrem toho podľa zdrojov poukázali na to, že princezné Beatrice a Eugenie majú titul kráľovskej výsosti, hoci nie sú pracujúcimi členmi kráľovskej rodiny. „Trvajú na tom, že Archie a Lilibet sú princ a princezná. Od smrti kráľovnej sú neoblomní. Sú však nahnevaní, že nemajú titul kráľovskej výsosti, keďže nie sú členmi kráľovskej rodiny.“

Foto: profimedia

Podľa mnohých ľudí trúchlia obaja len na oko a už teraz sa snažia využiť všetko, čo sa dá. Sú to však všetko len dohady a ďalší považujú tieto klebety za nedôstojné. Nájde sa však množstvo ľudí, ktorí si myslia, že ich rozhodnutia si odporujú a chcú sedieť na dvoch stoličkách naraz.