TEST: Vyberte si kvet, ktorý sa vám najviac páči. Výber doslova prehovorí o vašej osobnosti a povahe

Banana

Nemusíte byť vášnivou záhradkárkou, dokonca nezáleží ani na tom, či máte svoj domov posiaty flórou od výmyslu sveta alebo vám stačí zopár črepníkov na parapete. Aj keď pred pestovaním kvetov preferujete iné činnosti, váš podvedomý výber o vás prezrádza viac, ako si myslíte. Pozorne sa pozrite na obrázok a odpovedzte si na otázku: Ktorý kvet ma priťahuje najviac?

Článok pokračuje pod videom ↓

Výber kvetu, ktorý vás doslova na prvý pohľad pritiahne by mal byť spontánny. Nezáleží na tom, či tento druh obľubujete alebo sa vám páči jeho farba. Jednoducho nasledujte svoj vnútorný hlas, ktorý vás povedie.

commons.wikimedia.org

Ak ste si vybrali amarylis, ste osoba, ktorá veľmi rada robí veci pre iných. Nerobí vám problém zorganizovať rodinnú oslavu alebo usporiadať grilovačku v záhrade, len aby bola rodina a priatelia pokope.

Ste veľmi dobrou hostiteľkou a ľudia vám dôverujú. Dokážete ich rozosmiať, dodať im energiu, no ste i dobrou bútľavou vŕbou. V každej situácii dokážete nájsť tie správne slová, ktoré pôsobia ako skutočný balzam na dušu a zaženú čierne mračná. Ste pôvabná a prirodzene krásna.

pixabay.com

Výber ľalie o vás prezrádza, že ste skutočne nabitá energiou. Aj keď si to možno neuvedomujete, ostatných dokážete doslova dobiť a vďaka vám sa na svet pozerajú z tej krajšej stránky. Ste plná elánu a veríte, že každý problém má riešenie, preto si z neho príliš nerobíte vrásky, veď onedlho sa objaví slnko. Ste vždy elegantná a pôsobíte vznešene. V kolektívnej práci ste dobrým vodcom a prichádzate so skvelými nápadmi. Dokážete plány premyslieť do detailov a ste veľmi bystrá. Ste typ ženy, ktorej krása je čistá, pôsobíte priam spanilo, ako princezné z rozprávok.

pixabay.com

Ruža je krásna a vznešená, no tomu, kto ju nepozná a nedokáže s ňou zaobchádzať ukáže svoje tŕne. Presne tak je to i s vami. Ste osoba, ktorá si k telu pripustí len ľudí, ktorým dôveruje a má ich rada. Len tí o vás môžu vedieť viac. K ostatným ste ale vždy priateľská a na ľudí pôsobíte sympaticky a milo. Pre ostatných ste ochotná urobiť takmer všetko, no na seba často zabúdate. Máte rada romantiku a ľudské osudy vás vedia chytiť za srdce, keďže ste citlivá osoba, ktorá má silné sociálne cítenie.

pexels.com

Ste presne ako pivonka. Rozkošná, hravá a veselá osoba, ktorá je vo svojom vnútri nežná a krehká. Keď vás zradia najbližší, vo vnútri vás to silno zasiahne, nechcete však svoje emócie dávať navonok. Bez ohľadu na váš vek pôsobíte mladistvo a taká je i vaša večne nespútaná duša. Nevadí vám tráviť čas aj osamote, nad vecami vtedy rada rozmýšľate. Občas až príliš uletíte do ríše svojej fantázie a pohltia vás otázky typu: Čo by bolo keby? Veci zvyknete dlho analyzovať, čo nie je vždy pre dobro veci. Ľudia vás majú veľmi radi a čas strávený s vami doslova vyhľadávajú. Svojím úsmevom dokážete zlepšiť náladu snáď každému.

maxpixel.freegreatpicture.com

Tulipán je kvetom jari a svoje okolie doslova rozžiari. Presne taká ste vy, vaša originalita a podmanivý pohľad je ozdobou každého miesta. Ste kreatívna osoba, ktorá má veľmi rada ľudí a ich spoločnosť. Nerada kráčate s davom a ste ochotná ísť po vlastnej ceste, aj keby to malo byť omnoho ťažšie a kráčala by ste osamote. Dokážete ponúknuť cenné rady, podať pomocnú ruku a zdvihnúť náladu. Väčšinou ste nad vecou no z času na čas prepadnete do stavu, kedy sa vám nič nechce a nič vás nebaví. Samota nie je pre vás a v spoločnosti by ste mali tráviť naozaj veľa času. Váš smiech a zmysel pre humor je dôležitou esenciou, ktorá nesmie nikdy chýbať.

pixabay.com

Orchidea ako kráľovná medzi kvetmi je vám veľmi podobná. Ste typom tajomnej ženy, ktorá priťahuje pohľady mužov. Často ani nevedia presne pomenovať, čím ste si získala ich srdce a sympatie, no navždy ostanete v ich hlavách. Ste zvyknutá pracovať zodpovedne a svoje plány chcete splniť do poslednej bodky. Často ste až perfekcionistka, ktorá prácu urobí radšej sama, akoby ju mala nechať na ostatných, ktorí ju nedotiahnu do konca. Ste starostlivá a dobrá hostiteľka, vždy hľadíte najprv na iných, až potom na seba. Ľudia si k vám často chodia po rady, pretože ste skúsená, máte zdravý pohľad na vec a dokážete využívať svoju bravúrnu logiku. S každou situáciou sa viete popasovať a ste žena do koča i do voza.

Pozri aj: Veľký indiánsky horoskop: Podľa dátumu narodenia nájdite svojho ochrancu a zistite viac o svojej osobnosti. Pravda vás môže prekvapiť!

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)