Mamička obraňuje svojho syna, ktorého vylúčili za to, že udrel spolužiaka: Ten ho celé roky šikanoval a týral

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Mamička na sociálnych sieťach obraňovala svojho syna po tom, čo udrel iného spolužiaka. Podľa nej ho roky šikanoval. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Portál Tyla informoval o mamičke, ktorá napísala na Facebooku, že jej syn bol vylúčený zo školy po tom, čo „zbil“ iného chlapca, ktorý ho dlhé roky týral a šikanoval. Vysvetlila, že škola opakovane neurobila nič na to, aby vyriešila problém, preto povedala, že nebola na svojho syna nahnevaná za to, že sa uchýlil k násiliu.

Mala by byť nahnevaná, ale nie je

„Viem, že by som mala byť nahnevaná, že stratil nervy a vylúčili ho zo školy, ale nie som a ani trochu. Roky škola zlyhávala. Tento chlapec sa mu stále vyhrážal, že ho zmláti, sledoval ho po chodbe, vyhrážal sa mu a robil si z neho srandu. Dokonca to mali všetko na videu a neurobili nič,“ povedala mamička.

Foto: unsplash

Učiteľom to mali povedať aj iné deti, dokonca sa mu chlapec vyhrážal na sociálnych sieťach, posielal mu správy, hlasové odkazy, škola však neurobila nič. Mamička im odoslala dlhý mail, no na ďalší deň sa začal chlapec vyhrážať aj jeho mladšiemu bratovi, preto sa jeho starší brat rozhodol zobrať veci do vlastných rúk a udrel ho.

Stačila len chvíľa a problém bol vyriešený

„Tri údery a tyran kričal ako malé dieťa. Jeho prisluhovači boli ticho a ráno sa na neho ani nepozrel. Problém vyriešený.“ Mnohí ľudia sa na Facebooku vyjadrili, že aj keď násilie netolerujú a nie je riešením, sympatizujú s jeho riešením. „Váš syn bol dlho trpezlivý a škola neurobila to, čo mala spraviť. Postaral sa o seba aj svojho brata.“

Čo si o tom myslíte vy?