Meghan Markle opäť nahnevala mnohých ľudí: Toto prezradila o jej svadbe s Harrym

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (thatssosussex/vogueaustralia)

Meghan Markle opäť pobúrila mnohých ľudí. Zdá sa, že jej rozhovory prezrádzajú stále viac a nie každému sa to páči. Najnovšie mnohých pobúrila ďalšou informáciou, tento raz o kráľovskej svadbe.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál BBC, Meghan tvrdí, že narušila dynamiku hierarchie kráľovskej rodiny už len tým, že existuje. Hovorila aj o svojom odchode z kráľovskej rodiny, pričom povedala, že odpustiť si vyžaduje veľa úsilia. Spomenula tiež vzťah Harryho s jeho otcom, princom Charlesom.

Foto: profimedia

Napätie sa stupňuje už dva roky

Napätie medzi nimi vzniklo v roku 2020, kedy sa Harry rozhodol odísť ako formálny člen kráľovskej rodiny. Vzdal sa titulu kráľovskej výsosti a rozhodli sa stať spolu s Meghan finančne nezávislými. Najnovšie Meghan pre magazín The Cut prezradila, že má v pamäti stretnutie z roku 2019 na premiére filmu Leví kráľ.

Foto: TASR/AP

Ich tvrdenia si odporujú

Na ňom jej jeden z účinkujúcich pôvodom z Južnej Afriky povedal, že keď sa vydala do kráľovskej rodiny, tešili sa, ako keď bol Mandela prepustený z väzenia. Nelson Mandela bol bojovník proti rasistickej politike a strávil niekoľko rokov vo väzení. Mnohí kritici si myslia, že to spomenula ako sebapropagovanie a rozhodne to nebolo vhodné.

Foto: TASR/AP

Aké dôležité sú pre nich vzťahy?

V rozhovore sa tiež však objavilo niekoľko rozporov medzi tým, čo Harry a Meghan tvrdili a tým, čo naozaj robili. Na jednej strane sa chceli dostať z „dusna“ kráľovskej rodiny, na druhej strane tvrdia, že ich kráľovské väzby sú ich najcennejším majetkom. Zároveň chceli uniknúť pred médiami, ale zároveň podpísali zmluvy s Netflixom aj Spotify.

Harry zároveň vyslovil jednu pamätnú vetu, že ako člen kráľovskej rodiny je neustále pod paľbou kritiky: „Keď niečo robíš, kritizujú ťa. Keď nič nerobíš, aj tak ťa kritizujú.“