Víťazka Superstar roky bojuje so zákernou chorobou. Fanúšikom posiela jasný odkaz, robte to pre seba

Dana Kleinová

Foto: Instagram (terezaa.maskova)

Víťazka speváckej súťaže zaujala publikum nielen svojím hlasom, ale aj farbou vlasov. Za veselým vystupovaním sa však skrývalo viac. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Pred pár rokmi vyhrala piatu sériu Česko-Slovenskej Superstar a odvtedy si udržiava svoju ružovú farbu vlasov, ktorá sa pre ňu stala typická. Jej spevácky talent jej však nepritiahol len slávu a úspech, ale tiež stres, ktorý sa podpísal na jej zdraví. Tereza Mašková totiž roky bojuje s bulímiou, a kedykoľvek mala problém so svojou váhou, nedokázala sa s ním zdravo vysporiadať. Teda, až doteraz.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tereza Anna Mašková (@terezaa.maskova)

Začala behať

Tereza vždy otvorene hovorila o svojom probléme s bulímiou. Teraz, keď naň našla jednoduché riešenie, ktoré jej pomáha neponárať sa do seba a cítiť sa lepšie vo vlastnom tele, rozhodla sa znova otvoriť a prihovoriť sa svojim fanúšikom.

„Necítila som sa vo svojom tele dobre. A väčšina z vás vie, že som bojovala a bojujem s jednou „potvorou“ (bulímia), ktorá je v mojej hlave už dosť dlho. A povedala som si, že ju už nechcem NIKDY počúvať. Ale nastal problém, chcela som zmenu, zmenu svojho tela a ako to urobiť, aby som do niečoho nespadla?“ vysvetľuje Tereza v príspevku.

„Ale moja túžba bola väčšia ako tá potvora v mojej hlave! Takže, začala som behávať, behávať každý deň. A zamilovala som sa do toho. Každé ráno sa na to teším, je to môj kamarát, s ktorým relaxujem a zároveň nemám výčitky, keď si dám nejakú prasáreň,“ priznala speváčka.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tereza Anna Mašková (@terezaa.maskova)

Snaží sa motivovať aj ostatných

Tereza zároveň venovala pár slov aj svojim fanúšikom. Rozhodla sa im ukázať, že ak robia niečo pre seba, neznamená to hneď, že sú sebeckí. Práve naopak, majú robiť to, čo ich baví a vďaka čomu sa cítia dobre vo svojom tele.

Odkázala: „Keď niečo chcete a veríte tomu, tak čas nie je nikdy problém. Chcete sa vo svojom tele cítiť dobre? Tak bežte do toho, urobte pre seba niečo. Chcete začať maľovať? Neviete maľovať? Nevadí, aj keby ste mali nakresliť „slniečko“, tak mi verte, že z toho budete mať radosť. Nebojte sa niekedy byť „sebecká“ a urobiť niečo pre seba.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tereza Anna Mašková (@terezaa.maskova)

Najnovšie články