Muž vyhral v lotérii takmer 10-miliónov eur. Teraz hľadá manželku, s ktorou by mohol míňať peniaze

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Mužovi z nemeckého Dortmundu sa podarilo v septembri vyhrať takmer 10- miliónov eur v lotérii. Nestrácal čas a peniaze začal míňať takmer okamžite.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál Ladbible, Kursat Yildirim dal okamžite výpoveď a kúpil si Ferrari, Porsche, drahé hodinky a tiež svoj obľúbený alkohol. Aj keď sa zdá, že 41-ročný muž má už všetko, nie je to celkom tak. Stále hľadá niekoho, s kým by mohol peniaze minúť.

Hľadá lásku

Pre nemecký denník Bild povedal, že chce, aby v príbehu o ňom bolo zdôraznené, že je stále slobodný a hľadá ženu, do ktorej by sa zaľúbil. „Blondínka, brunetka, je mi to jedno. Chcem sa len zaľúbiť. Hľadám ženu, ktorá miluje cestovanie a je pripravená založiť si so mnou rodinu. Potrebujem ženu, ktorej môžem dôverovať bez ohľadu na to, čo sa stane,“ povedal.

Akú ženu by chcel?

Dokonca má už zriadenú aj emailovú adresu, cez ktorú sa s ním môžu potenciálne partnerky skontaktovať. Vie však, že si musí dávať pozor na to, aby sa mu neozývali len ženy, ktoré idú po jeho peniazoch. „Zrazu máš veľa priateľov. Ľudia, o ktorých som roky nepočul, mi volajú a pýtajú si peniaze.“ Mnohí si myslia, že urobil veľkú chybu, keď zverejnil, že to on je muž, ktorý vyhral toľko peňazí.

On to však neľutuje a vie, že nikdy nezabudne, odkiaľ pochádza. Tiež povedal, že okamžite nejaké peniaze daroval svojim rodičom a bratom. Teraz tvrdí, že by chcel pomôcť ľuďom, ktorí sa majú horšie ako on, preto by chcel pomáhať a venovať nejaké peniaze aj charite.