Najúčinnejší ľudový liek na zdravé chudnutie! Najskôr som tomu neverila, no po mesiaci som obliekla nohavice, do ktorých som chudla roky!

Zuzana Fulopova

V dnešnej uponáhlanej dobe sa len veľmi ťažko vieme udržať v dobrej kondícii. Nedostatok času, veľa stresu, ale hlavne nesprávne stravovacie návyky prispievajú k zníženiu našej energie a v neposlednom rade k nárastu na váhe. My vám však prezradíme recept na skvelé raňajky, ktoré vám nielenže dopomôžu schudnúť, ale aj prospejú vášmu zdraviu!

Článok pokračuje pod videom ↓
pixabay.com

Tajomstvo tohto receptu je v ingredienciách, ktoré obsahujú vlákninu, vitamíny a minerály. Obsahuje totižto ovsené vločky, ľanový olej a slivky, ktoré čistia naše črevá, a tým pádom aj zdravo chudneme. Ide o prípravu musli jogurtu, ktorý ak budeme jesť každé ráno po dobu jedného mesiaca, môžeme schudnúť až 2,5 kilogramov. A navyše, naše vlasy budú rásť rýchlejšie, pokožka bude zdravšia a budeme sa cítiť krajšie a zdravšie.  Tak poďme na to!

pixabay.com

Na prípravu budeme potrebovať

2 PL ovsených vločiek

6 až 7 sliviek

1 nízkotučný biely jogurt

1 PL ľanového oleja

1 lyžičku kakaa

Návod na prípravu

Kedže tento jogurt by mal odstáť nejaký čas v chlade, pripravíme si ho už deň vopred. Ako prvé necháme zovrieť 100 ml vody a následne ňou zalejeme slivky. Necháme ich na 15 minút odstáť a v druhej miske si zatiaľ rozmiešame ostatné suroviny, t.j. ovsené vločky, jogurt, kakao a ľanový olej. Následne vyberieme z vody slivky, ktoré vyutierame dosucha, nakrájame na malé kúsky a pridáme do pripravenej zmesi. Všetko dobre premiešame a vložíme do chladničky. Ráno môžeme podávať. Dobrú chuť!

Samozrejme, ak chceme tento chutný musli jogurt jesť hlavne z dôvodu chudnutia, nesmieme zabúdať na pravidelný pitný režim, a to hlavne vodu, čaj alebo minerálku, obmedziť múčne výrobky, sladkosti a mastné jedlá. No a v neposlednom rade nesmieme zabúdať na dostatok pohybu a psychohygienu.

pixabay.com

Poznáte aj iné recepty na zdravé raňajky, ktoré pomáhajú k strate hmotnosti? Dajte nám vedieť v komentároch.

Pozri aj: 12 princípov kráľovskej výchovy, ktoré by mali brať na vedomie všetci rodičia! Najviac ma šokovalo, že kráľovské deti nemusia…

                                                                                                         zdroj: babskeveci.sk (Zuzu)