Detoxikačný, no chutný nápoj na chudnutie len zo 4 surovín. Vyskúšajte s nami 7-dňovú výzvu a každý deň pôjdu centimetre dole

Lucia Mužlová

Ktoré partie sú na chudnutie najhoršie? No predsa bruško a stehná. Ak ideme na dovolenku, alebo nás čaká nejaká dôležitá udalosť, väčšinou chceme práve väčšie bruško nejako zakryť. Ak máte v šatách alebo plavkách zlý pocit, začnite s čistením organizmu. Pridajte do jedálnička čerstvú zeleninu, doprajte si viac pohybu a pomôcť vám môže aj tento recept.

Nápoj, ktorý urýchlene spaľuje tuky stačí piť jeden týždeň a centimetre pôjdu dole. Telo začne vylučovať toxíny a metabolizmus sa tým začne pomaličky ale isto zrýchľovať. 7 dní detoxikácie by malo byť sprevádzaných nie len chutným grapefruitovým nápojom, ale aj cvičením a zdravou stravou, ako sme spomenuli už v úvode. To celý účinok len urýchli. Ak ho budete užívať správne, stratiť môžete až jeden centimeter.

Teplý grapefruitový nápoj

Budeme potrebovať:

150 ml čerstvej grepovej šťavy

1 PL medu

2 PL jablčného octu

50 ml čistej vody

Postup:

Foto: pixabay

Najskôr si v grepovej šťave rozpustíme med. Následne pridáme vodu a jablčný ocot. Nápoj pijeme 2-krát denne. Ráno nalačno a 15 minút pred večerou. Grepová šťava je vynikajúca na chudnutie. Látky v nej obsiahnuté pomáhajú pri problémoch s nadváhou. Telo sa zbaví toxínov a taktiež vám pomôže zbaviť sa celulitídy.

Ak trpíte problémami s trávením, črevami alebo žalúdkom, poraďte sa o konzumácii citrusov so svojim lekárom.

Pozri aj: Prebytočné kilogramy sa budú doslova rozpúšťať! Týždenný plán na chudnutie, s ktorým vybojujete vytúženú postavu

Lucia M.

0
Komentovať