Robilo mi veľký problém schudnúť, aj keď som poctivo dodržiavala diéty a cvičila. Potom som objavila niečo, vďaka čomu šli kilá dolu samé

Mary

Ak máte aj vy problém schudnúť, mali by ste nájsť dôvod, prečo tomu tak je. Väčšina ľudí sa vrhne na chudnutie bezhlavo a snažia sa schudnúť veľmi rýchlo tým, že trávia hodiny cvičením a skúšajú rôzne drastické diéty. Nie vždy je to ale najlepšie alternatíva.

nápoj 1
sovkusom.ru

Dnes už máme k dispozícií rôzne spôsoby ako rýchlo schudnúť: diéta, cvičenie a dobrý spánok. Toto sú všetko veci, ktoré sú pri chudnutí veľmi dôležité. Avšak omnoho dôležitejšie je to, ako pracuje váš metabolizmus.

Jednoduchý spôsob, ako schudnúť.

nápoj 2
sovkusom.ru

Nápoj zo zázvoru, citrónu a škorice je skvelou voľbou pri chudnutí. Nielenže vám pomôže schudnúť, ale zároveň aj naštartuje váš metabolizmus, pomôže efektívne spaľovať tuky a zabráni ich ukladaniu. Okrem týchto skutočností, vďaka tomuto nápoju detoxikujete celé vaše telo a dodáte mu všetky potrebné vitamíny.

nápoj 3
sovkusom.ru

Na tento nápoj budete potrebovať:

1 polievkovú lyžicu strúhaného zázvoru

1 polievkovú lyžicu vínneho octu

1 citrón

1 zväzok petržlenovej vňate

0,5 l vody

štipku škorice

nápoj 5
sovkusom.ru

Ako na to?

V hrnci nechajte zovrieť vodu, pridajte všetky suroviny, ktoré sú v recepte uvedené a nechajte povariť 5-10 minút. Odstavte z ohňa, preceďte a prelejte do vhodnej nádoby, ktorú potom umiestnite do chladničky.

nápoj 6
sovkusom.ru

Tento nápoj pite raz denne pred spaním, najlepšie 150 až 200 ml. Urýchli váš metabolizmus a úbytok hmotnosti budete pociťovať už po jednom týždni.

Produkty, ktoré použijete na výrobu tohoto nápoja nie sú zvolené len tak náhodne. Citrón podporuje trávenie a pomáha spaľovať tuky. Piť tento nápoj pred spaním je veľmi dôležité najmä preto, aby sa počas noci prečistil celý žalúdok.

nápoj 7
sovkusom.ru

Petržlenová vňať sa používa prevažne v kuchyni ako dochucovadlo do polievok či omáčok. Málo ľudí však vie, že je skvelá najmä na vylučovanie nepotrebnej vody v tele, čo je pri chudnutí veľmi dôležité.

nápoj 8
sovkusom.ru

Zázvor je v boji proti nadbytočnej hmotnosti viac než známy. Je to práve kvôli jeho blahodárnym účinkom. Pôsobí protizápalovo, odstraňuje poruchy v zažívacom systéme a rovnako efektívne sa zbavuje rôznych parazitov a toxínov, ktoré sa v organizme a najmä v hrubom čreve nachádzajú.

nápoj 9
sovkusom.ru

Ostatné zložky majú na náš organizmus tiež veľa blahodarných účinkov. Ocot pomáha spaľovať cukry v tele a škorica je zasa skvelou alternatívou na zahnanie hladu. Tento nápoj vám nielenže pomôže telo detoxikovať, ale aj efektívne schudnúť. Vyskúšajte si ho pripraviť aj vy a sami uvidíte úbytok na váhe.

zdroj: babskeveci.sk (Marianna), sovkusom.ru

0
Komentovať