Od kráľovnej dostala ponuku, ktorú rázne odmietla. Na Meghan Markle sa valia ďalšie obvinenia

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (sussexroyal)

Meghan Markle v rozhovore v mnohých ohľadoch útočila na kráľovskú rodinu, no na povrch sa stále vyplavujú nové informácie, ktoré hrajú proti nej.

Článok pokračuje pod videom ↓

Najnovšie portál The Sun zverejnil správu, ktorá pre Meghan Markle vôbec nie je lichotivá. Podľa toho Meghan, manželka princa Harryho, odmietla ponuku kráľovnej Alžbety, ktorá jej dala možnosť pokračovať vo svojej hereckej kariére a byť „kráľovskou vyslankyňou“. Podľa životopisca Andrewa Mortona, bývalá hviezda seriálu Suits dostala možnosť pracovať na čiastočný úväzok, aby bola šťastná.

Návrhy, ktoré odmietla

Odmietla to však a neskôr sa rozhodli preto, že formálne vystúpia z kráľovskej rodiny. Nedávno zverejnili rozhovor s Oprah Winfrey, ktorý spôsobil vlnu rôznych informácií a škandálov. Andrew však povedal pre podcast Royally Obsessed, že Harry a Meghan dostali dokonca niekoľko možností. „Povedali im, tu sú vaše lístky do prvej tredy, vyberte si, do ktorej krajiny chcete ísť, urobíme z vás vyslancov pre mládež.“

Preto tvrdí, že by mali byť spravodliví, pretože dostali možnosť a príležitosť, ktorú nikto predtým. Andrew Morton teda spochybňuje Meghanine obvinenia o tom, že v paláci sa cítila ako vo väzení. Podľa neho množstvo obvinení nemá opodstatnenie a je v nich niekoľko nezrovnalostí. Podľa neho nie je pravda, že žila uzavrete a nevie, čo tým všetko sleduje.