Pozrite sa, čo sa stane, ak si necháte alobal na zuboch dlhšie ako hodinu

Lucia Mužlová

Každý z nás túži po krásnych, bielych zuboch. Klasické bielenie zubov nefunguje u každého a ničí zubnú sklovinu. Problém s bielením zubov nastáva aj vtedy, ak máte zuby skôr šedé, ako žlté. Vtedy sa povlak len veľmi ťažko odstraňuje. V dnešnej dobe už v obchodoch nájdete rôzne bieliace pásiky, bieliace zubné pasty a dokonca aj ústne vody. Vyskúšajte však tento osvedčený trik a možno už nebudete zbytočne platiť vysoké sumy za špeciálne prostriedky.

Článok pokračuje pod videom ↓

Potrebujete:

zubnú pastu

sódu bikarbónu

alobal

zuby2
diynatural.com

Postup:

Vezmite svoju obľúbenú zubnú pastu a primiešajte do nej sódu bikarbónu. Alobal zložte tak, že bude približne taký široký ako vaše zuby. Zmes naneste na alobal a priložte na zuby. Alobal by ste mali mať na zuboch približne hodinu. Pre lepší účinok je potrebné tento postup opakovať pravidelne, po dobu niekoľkých dní. Prvé výsledky si môžete všimnúť už po pár dňoch. Vaše zuby budú o poznanie belšie.

zuby
makeyourlifehealthier.com

Podľa stomatológov je táto metóda úplne bezpečná a nemôže vám v krátkodobých intervaloch uškodiť. Avšak zuby by ste si nemali takto bieliť stále, alebo teda často. Vtedy by to mohlo poškodiť vašu zubnú sklovinu.

zdroj: makeyourlifehealthier.com

Najnovšie články