Prvé zábery pokračovania šteklivého filmu 365 dní. Novinka bude plná erotiky, poteší všetky ženy

Kristína Hagarová

Foto: MovieStillsDB

Film 365 dní mnohí ľudia označovali superlatívami, prirovnávali ho k 50 odtieňov sivej, no vyslúžil si aj množstvo kritiky. Netflix teraz zverejnil jeho pokračovanie a pre milovníčky erotických filmov to vyzerá nádejne.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál Ladbible, Netflix zverejnil prvé zábery pokračovania poľského erotického filmu 365 dní: Tento deň a zdá sa, že Laura a Massimo sa vrátia a budú „ešte horúcejší než kedykoľvek predtým“. Už prvý film vyvolal ošiaľ, hoci sa dočkal aj množstva kritiky.

Začiatok Laury a Massima je komplikovaný

Nový začiatok Laury a Massima je komplikovaný, pretože sa do deja zapoja rodinné väzby a tiež nový muž, ktorý si chce získať Laurino srdce a dôveru za každú cenu. Fanúšikovia si možno spomínajú, že prvý film sa končil tragédiou. Vyzeralo to tak, že Laura na konci filmu umrela, avšak v pokračovaní hrá opäť hlavnú úlohu.

Zábery ľudí navnadili

Netflix film uvedie už 27. apríla tohto roka. Pokračovanie vychádza po zmiešaných reakciách na prvý film z roku 2020 a predlohou je mu román od Blanky Lipińskej. Napriek hodnoteniam sa dlhú dobu držal na vrchole rebríčka na streamovacej platforme hneď v niekoľkých krajinách.

Pokračovanie by malo byť podľa slov autorky lepšie ako prvá časť, pričom má byť ešte viac naplnené erotikou a sexom. Už teraz sa hovorí aj o treťom pokračovaní filmu, avšak všetko bude závisieť od recenzií druhej časti.