Rozprávky, ktoré doslova ožijú. Táto knižka prináša revolučný zážitok z čítania rozprávok deťom

Sponzorovaný obsah

Foto: Unsplash.com

Možno ste už počuli o rozprávkovej aplikácii Readmio, ktorá rozpoznáva váš hlas a do rozprávok potom pridáva zvuky, ktoré zážitok posúvajú na novú úroveň.

Aplikácia rozpoznáva váš hlas a pri prečítaní vyznačených slov automaticky prehrá zvuky alebo hudbu. Napríklad: V horách medzi dedinami kedysi dávno jazdil vláčik Motoráčik. Po prečítaní tejto vety zaznie zvuk lokomotívy. Takto si deti vedia oveľa lepšie dej v príbehu predstaviť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Readmio (@readmio_sk)

Tvorcovia však nezostali len pri aplikácii, teraz prichádzajú s detskou knižkou, ktorá okrem krásnych ilustrácií posúva čítanie na nový level.

Kniha Rozprávky z mestečka od autora Mariána „Dyna“ Buriča prináša dvanásť rozprávkových príbehov. Každý z nich je ozvučený aplikáciou Readmio, vďaka čomu u vás doma ožijú a vaše dieťa si užije úplne nový zážitok z čítania alebo počúvania rozprávkových príbehov.

Ak hľadáte tip na darček, ktorým svoje dieťa zabavíte, zaujmete jeho pozornosť a prenesiete do nového rozprávkového sveta, touto knihou sa vám to nepochybne podarí. Knižku Rozprávky z mestečka kúpite v každom dobrom kníhkupectve.

0
Komentovať