TEST: Čo ste uvideli ako prvé na tomto obrázku? Toto o vašich vzťahoch prezradí váš výber

romi

Medziľudské vzťahy sú v našich životoch na prvých priečkach a sú pre nás veľmi dôležité. Človek je tvor spoločenský a bez spoločnosti druhých ľudí by sa nám žilo skutočne ťažko.  Vzťahy, ktoré máme s ostatnými a ľudia, s ktorými sa stýkame, vlastne určujú to, kto sme a kam smerujeme. 

pixabay.com

Život osamote nie je ľahký a každý z nás sa snaží o to, aby mal medziľudské vzťahy čo najlepšie. Nielen v rámci rodiny, ale aj v práci, škole a v inom kolektíve. Prinášame vám jednoduchý test, pomocou ktorého zistíte, aké typy vzťahov máte vo svojom živote.

Stačí, ak sa poriadne pozriete na obrázok a poviete, čo vidíte ako prvé.

labioguia.com

Hrot pera

Ak ste ako prvé videli hrot pera, znamená to, že ste veľmi emocionálne založený človek. Nebojíte sa vyjadrovať svoje pocity a povedať to, čo práve cítite a myslíte si. Ak o niekoho prejavíte záujem, ukážete to vo všetkom – vo vašich slovách, ale aj v skutkoch. Ste vynikajúcim priateľom a spoločníkom.

Vaša emocionalita vám však často spôsobuje bolesť, pretože dokážete všetko precítiť do hĺbky. Máte tendenciu citovo sa naviazať aj na nesprávne osoby, ale čas vám nakoniec vždy ukáže pravdu a zistíte, kto za to stojí a kto nie.

Ženské telo

Ak ste ako prvé videli ženské telo, je to preto, že ste divoká a vášnivá osoba. Ak niekoho chcete, idete do toho s intenzitou a plným nasadením. Ak sa vám niekto na prvý pohľad nezapáči, ďalej sa o neho nestaráte. Nevidíte šedú. Ľudí vnímate čierno-bielo – sú buď dobrí, alebo zlí. Netolerujete, keď s vami niekto nesúhlasí.

Ak je pre vás dôležitá osoba v problémoch, bránite ju zubami-nechtami. Neberiete žiadne ohľady pri obraňovaní svojich priateľov a rodiny. Ak sa niekomu podarí stať sa vašou blízkou osobou, budete mu verným priateľom naveky.

Pozri aj: Toto je 10 vecí, ktorým na mužoch neodolá (takmer) žiadna žena

zdroj: babskeveci.sk (Romi K) labioguia.com

Najnovšie články