Šaty, ktoré sú na sociálnych sieťach hitom. Podľa správ vyzerajú dobre na každej žene a sedia každej postave

Hyriaková Kristína

Foto: unsplash

Z času na čas sa objavia na sociálnych sieťach šaty, ktoré by si chcel kúpiť takmer každý. V roku 2019 to napríklad boli univerzálne bodkované šaty, teraz sú to však ďalšie, ktoré zaujali množstvo ľudí.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál HarpersBazaar, teraz sa na sociálnych sieťach objavili šaty z obchodu Zara. Stoja 60 dolárov, čo je približne 54 eur a podľa našich informácií sú ešte stále dostupné v niekoľkých veľkostiach. Opäť sú to šaty, ktoré nie sú úplne jednoduché, sú ružové, majú trochu konzervatívnejší strih a odhalený chrbát.

@carlarayy10 What do you guys think?!?! #zara #zarapinkdress #zarahaul #zaradress #petitedress #petiteoutfit #petitefashion #smallchesttips ♬ som original – 💌

@supercoolexploradora Reply to @pinkfriday002 ♬ original sound – supercoolexporadora

@courtbyafeather @zara 2662/331 💕 – #zarahaul #zaradress #zara #zaraoutfit ♬ i hope ur miserable until ur dead – Nessa Barrett

Virálne šaty

Šaty sa stali virálnymi hlavne na TikTok-u, ktorý je obľúbenou platformou mladých ľudí. Zaujímavosťou je, že užívatelia tvrdia, že v nich vyzerá dobre žena každej postavy. Vysoká, malá, štíhla, plnšia, oblieka si ich každý a tešia sa z toho, že vyzerajú naozaj dobre.

Čo na takéto šaty hovoríte vy?

Najnovšie články