Silné slová nevesty svojmu nevlastnému synovi: Aj keď som tu nebola, keď si prišiel na svet, sľubujem ti toto

Hyriaková Kristína

Reprofoto: Youtube (SWNS)

Nevesta nechala svojich svadobných hostí v slzách po tom, čo zložila svojmu nevlastnému synovi špeciálny sľub počas obradu. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál Daily Mail, zábery, ktoré sa objavili, zachytávajú nevestu Vanessu, jej manžela Craiga a syna Henryho, ktorí bojujú so slzami. Vanessa svojmu nevlastnému sľúbila, že pre neho bude tou najlepšou nevlastnou mamou, akou môže byť. 30-ročná nevesta sa chcela uistiť, že 9-ročný Henry vie, ako veľmi si ho váži, keď sa stávajú novou rodinu. Preto po zložení manželského sľubu venovala jeden aj jemu.

Sľub, ktorý dojal k slzám mnohých

„Henry, viem, že som tam nebola v deň, keď si prišiel na svet. Nebola som tam pri tvojich prvých krokoch ani prvých slovách, ale sľubujem, že budem pri tvojich ďalších prvenstvách. Sľubujem, že ťa budem milovať, ako keby si bol môj vlastný a sľubujem, že budem tou najlepšou manželkou tvojho otca a sľubujem, že budem pre teba tou najlepšou nevlastnou mamou,“povedala.

Henry potom svoju nevlastnú mamu objal a tiež aj svojho otca, keď si išli vymieňať prstene. „Chcela som, aby Henry vedel, že nebudem len žena, ktorú si jeho otec zobral. Bola som nervózna, lebo som nevedela, ako zareaguje. Je veľmi hanblivý a nervózny pred ľuďmi.“

Jej úprimné slová dojali nielen ich troch, ale aj ostatných svadobných hostí na svadbe. „To, že s niekým nezdieľate krv, neznamená, že nemôžete byť rodinou. Všetko ide z lásky, ktorú k človeku prechovávaš.“

Najnovšie články