Táto hviezda zo seriálu Priatelia sa na verejnosti príliš neukazuje. Mnohí fanúšikovia si všimli túto neuveriteľnú premenu

Hyriaková Kristína

Foto: Profimedia

Matthew Perry, ktorého mnohí ľudia poznajú hlavne ako Chandlera Binga z populárneho seriálu Priatelia, sa po dlhej dobe objavil na verejnosti. Fanúšikom neušla jeho premena.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál Metro, 52-ročný Matthew sa na verejnosti objavil prvý raz od októbra 2021, keď ho paparazzi zachytili na káve v Los Feliz v Kalifornii. Teraz ho zachytili, ako je na verejnosti v teplákoch a s kávou v ruke, no mnohí povedali, že pôsobí extrémne zanedbane.

Foto: Profimedia

Mnohí si myslia, že vyzerá zanedbane

Je jasné, že aj známe osobnosti nie sú nonstop upravené a keď vybehnú len tak na kávu, nemusia byť vždy v najlepšej forme. Reči o tom, že Matthew zostarol a že nevyzerá príliš zdravo, však majú niektorí ľudia veľmi často. Najnovšie na svojom Instagrame propagoval novú kolekciu Friends Cas Collection, kde na tričku zobrazil jednu zo svojich obľúbených scén z Priateľov, kde bol za ružového zajačika.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Matthew Perry (@mattyperry4)

Oznámil veľkú novinku

Oznámil tiež vydanie svojej autobiografie, ktorá sľubuje úprimný pohľad na jeho pestrý život a kariéru, vrátane jeho boja so závislosťou a tiež nakrúcanie seriálu Priatelia. „V minulosti sa o mne napísalo dosť veľa. Myslím, že je načase, aby ľudia počuli mňa. .. Dožil som sa toho, aby som mohol rozprávať, aj keď to niekedy vyzeralo, že nebudem,“ napísal.

Najnovšie články