Táto hviezda zo seriálu Priatelia sa na verejnosti príliš neukazuje. Mnohí fanúšikovia si všimli túto neuveriteľnú premenu

Kristína Hagarová

Foto: Profimedia

Matthew Perry, ktorého mnohí ľudia poznajú hlavne ako Chandlera Binga z populárneho seriálu Priatelia, sa po dlhej dobe objavil na verejnosti. Fanúšikom neušla jeho premena.

Ako uvádza portál Metro, 52-ročný Matthew sa na verejnosti objavil prvý raz od októbra 2021, keď ho paparazzi zachytili na káve v Los Feliz v Kalifornii. Teraz ho zachytili, ako je na verejnosti v teplákoch a s kávou v ruke, no mnohí povedali, že pôsobí extrémne zanedbane.

Foto: Profimedia

Mnohí si myslia, že vyzerá zanedbane

Je jasné, že aj známe osobnosti nie sú nonstop upravené a keď vybehnú len tak na kávu, nemusia byť vždy v najlepšej forme. Reči o tom, že Matthew zostarol a že nevyzerá príliš zdravo, však majú niektorí ľudia veľmi často. Najnovšie na svojom Instagrame propagoval novú kolekciu Friends Cas Collection, kde na tričku zobrazil jednu zo svojich obľúbených scén z Priateľov, kde bol za ružového zajačika.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Matthew Perry (@mattyperry4)

Oznámil veľkú novinku

Oznámil tiež vydanie svojej autobiografie, ktorá sľubuje úprimný pohľad na jeho pestrý život a kariéru, vrátane jeho boja so závislosťou a tiež nakrúcanie seriálu Priatelia. „V minulosti sa o mne napísalo dosť veľa. Myslím, že je načase, aby ľudia počuli mňa. .. Dožil som sa toho, aby som mohol rozprávať, aj keď to niekedy vyzeralo, že nebudem,“ napísal.

1
Komentovať