Táto žena jedla každé ráno lyžicu medu a škorice. Výsledky sú naozaj úžasné

Lucia Mužlová

Foto: pxhere

Veríte v zdravotné účinky medu? Často si ho pridávame do čaju, prípadne do vody s citrónom. Vynikajúce účinky má ale vtedy, ak ho použijete naozaj správne. Spojenie medu a škorice má niekoľko pozitívnych účinkov na naše zdravie. Najlepšie funguje a vplýva na gastrointestinálny trakt, a teda celkovo na zažívanie.

Článok pokračuje pod videom ↓
pixabay.com

Spojenie týchto dvoch pokladov z prírodnej lekárne pomáha zatočiť s toxínmi usedenými v tele a taktiež s niektorými parazitmi, ktoré nám spôsobujú nemalé problémy. Navyše pomáha pri chudnutí. Najskôr sa vám trochu stiahne žalúdok, prečistia sa črevá a po týždni už uvidíte prvé výsledky v oblasti pásu. Centimetre idú dole! Ak si chcete vylepšiť postavu a zlepšiť spaľovanie a zažívanie, vyskúšajte túto týždennú kúru.

Budeme potrebovať:

  • 1/2 lyžičky škorice
  • 1 lyžica medu
  • 0,5 l vriacej vody

Postup:

Do hrnca si dáme vodu a necháme ju zovrieť. Pridáme škoricu a varíme asi 10 minút na miernom ohli. Potom vodu so škoricou odstavíme, zakryjeme pokrievkou a necháme trochu vychladnúť. Až potom pridávame med.

pixabay.com

Nápoj pijeme dvakrát denne, vždy ráno pred raňajkami a večer pred spaním. Do nápoja nepridávajte žiadne ďalšie zložky a dbajte na to, aby bol med v dobrej kvalite.

Med so škoricou pomáha stabilizovať hladinu cukru v krvi. Zrýchľuje váš metabolizmus a vráti ho do normálneho stavu. Zlepší sa vám trávenie, nebudete mať chuť na sladké a funguje perfektne ako tukožrút. Vyskúšate?