TEST: Aké zviera ste ako prvé uvideli na obrázku? Povie to veľa o vašom podvedomí a osobnosti

Gabriela Kinčoková

https://brightside.me/wonder-quizzes/the-animal-you-spot-first-says-a-lot-about-your-personality-648860/?fbclid=IwAR1T2r4NgSZy1pIiRaI0Y-Df3Dmnk5pTt8M_qQLfWk3bysi-7pESO298sOw

Zamysleli ste sa už niekedy nad tým, aká je podvedomá myseľ úžasná? Vedci podvedomú myseľ nazývanú akýmsi úložiskom, do ktorého sa vám odkladajú všetky zlé spomienky, strach, zručnosti, či všetko čo ste zažili. Vie teda naozaj veľmi veľa povedať o vašej osobnosti. Taktiež úzko súvisí a s vaším vedomím, správaním sa a teda, keď vaše oči uvidia úplný obraz, váš mozog naopak najprv vyberie len to, čo sa vás osobne nejak týka. Preto máme pre váš menší a úplne jednoduchý test osobnosti. Stačí sa len pozrieť na obrázok a zviera, ktoré si všimnete ako prvé prezradí niečo o vašej osobnosti.

Článok pokračuje pod videom ↓
Foto: brightside

#1 Zebra

Ak ste ako prvú uvideli zebru, značí to, že ste veľmi vtipný, vplyvný a charizmatický človek. Máte pre ľudí veľmi nákazlivú osobnosť a preto vás vždy nasledujú. Tiež ste veľmi spontánny a aktívny. Máte veľmi dobré komunikačné schopnosti a preto nemáte problém čokoľvek predať. Nemáte v láske stereotyp a preto musíte zažívať neustále niečo nové, či už ide o ľudí alebo čokoľvek iné.

#2 Mačka

Ak ste ako prvú zazreli mačku znamená to, že komunikácia s ľuďmi nie je vašou silnou stránkou. Mnoho ľudí si o vás myslí, že ste plachý. Pravdou však je, že radšej veci sledujete z diaľky, než by ste sa mali konkrétne zapojiť. Nezaujíma vás o čom ľudia premýšľajú a najradšej by ste boli, keby oni robili to isté. Ste nezávislý a sebestačný.

#3 Kačka

Ak ste prvú uzreli kačku, znamená to, že ste neskutočný optimista len málo vecí vám dokáže pokaziť náladu. Ako sa hovorí pohár pre vás nikdy nie je poloprázdny alebo poloplný, vždy totiž preteká. Milujete život presne taký, aký je, pretože žijete naplno. Ste veľmi zvedavý, radi spoznávate nové miesta a ste zručný.

#4 Koala

Ak ste prvú uvideli koalu, hovorí to o vás, že ste veľmi pokojný človek, ktorý má svoje vlastné tempo, nech sa deje čokoľvek. Ste láskavý, citlivý, starostlivý a vášnivý človek. Nemá radi veľký rozruch. Máte radi keď si môžete pozrieť film, či prečítať v pokoji knihu. To je pre vás relax. Ak pomáhate druhým, nečakáte, že vám to niekedy vrátia.

#5 Slon

Ak je slon prvé, čo ste uvideli, radi ide vo všetkom do hĺbky. Ste verný, zodpovedný a všetci okolo vás sa na vás môžu spoľahnúť. Ak potrebujú pomoc vedia, že sa na vás môžu obrátiť. Nie ste len dobrým poslucháčom, ale tiež dokážete nájsť dobré riešenia. Vaša rodina a priatelia sú pre vás jednoducho prioritou.

#6 Medveď

Ak ste si všimli medveďa, v tom prípade ste veľmi logický, konzervatívny človek, ktorý má vysoké hodnoty. Ste tichý, citlivý, premýšľavý a pozorný. Nemáte radi, ak musíte byť v hlučnej spoločnosti a ani rušné miesta. Veríte v pravidlá, no spontánne rozhodnutia nie sú váš štýl. Slovo „termín“ je pre vás posvätné.

#7 Žirafa

Ak je práve žirafa to prvé, čo ste uvideli, ste veľmi flexibilný a dokážete sa prispôsobiť naozaj čomukoľvek a práve v tom okamihu sa stanete stredobodom pozornosti. Milujete rozprávanie a to, keď nájdete človeka, s ktorým sa viete porozprávať. Aj keď sa zdá, že nič vás nemôže spraviť smutnými, ste veľmi citlivý. Ste verný priateľ a to isté očakávate od nich. Nemáte radi rutinu, a preto veľmi často meníte zamestnania.

#8 Prasa

Ak ste prvé uvideli prasa, najlepšie sa vám pracuje keď ste sám. Máte veľmi ostrú myseľ a pracujete na 100%, takže nemáte čas ľuďom všetko vysvetľovať. Máte vynikajúcu pamäť a výnimočné analytické schopnosti. Nemôžme vás nazvať extrovertom, no máte radi ľudskú spoločnosť.

#9 Zajac

Ak ste prvého uvideli zajaca, ste veľmi kreatívny, plný energie a veľmi šťastný. Kamkoľvek idete, prinesiete so sebou dobrú náladu, smiech a radosť. Centrom pozornosti ste aj hlavne kvôli vášmu zmyslu pre humor. Ste veľmi premýšľavý, empatický a máte radi keď vidíte ľudí smiať sa.

#10 Lev

Ak ste prvého uvideli leva, ste rodený vodca. Prirodzene viete ako ľudí presvedčiť, aby vás nasledovali a aby ste dosiahli spoločný cieľ. Niekedy však môžete mať tendenciu byť veľmi dominantný. Nebojíte sa žiadnych problémov a preto keď sa nejaký vyskytne, dáva vám to príležitosť ukázať sa. Máte mimoriadne strategické zručnosti.

#11 Sova

Ak prvé vaše zviera bola sova, ste veľmi strategický človek, ktorý najradšej pracuje na vlastnú päsť. Máte radi ticho a necítite sa dobre v skupine mnohých ľudí. Máte radi všetko organizované a v poriadku. Akýkoľvek chaos vás vie poriadne podráždiť. Ste obrovský perfekcionista a niekedy chcete to isté aj od druhých. Ľudia si na vás cenia vašu inteligenciu a zmysel pre humor.

Nezabúdajte, že každý z nás je dokonalý v niečom inom. Nikto nie je rovnaký a preto netreba nikoho súdiť.

Gabriela, brightside.me

Najnovšie články