Toaleta, akú ste ešte nikdy nevideli. Na to, aby ste ju vedeli použiť, potrebujete špeciálny návod

Dana Kleinová

Foto: TikTok (@petiteliving)

Žena ukázala, aký má doma záchod a ľudia sa nedokázali zdržať reakcie. Spôsob, akým ho používa, totiž pripomína záchod pre mačky.

Ako píše portál The Sun, žena žije v malom domčeku, ktorý jej síce vyhovuje, no ľudia, ktorí k nej prídu na návštevu, majú iný názor. Problémom je totiž jej záchod, ktorý nik nevie použiť bez toho, aby im to vysvetlila. Rozhodla sa o tom preto natočiť video a ľudia v komentároch sa zhodli, že má vlastne záchod pre mačky len v ľudskej verzii.

@petiteliving Teaching my guests how to use a dry toilet. #fyp #compostingtoilet #tinyhome ♬ original sound – Denzel Crisp

Pripomína záchod pre mačku

„Učím svojich hostí, ako používať suchý záchod,“ napísala žena do popisu videa. Nejde však o záchod, ktorý by ste si predstavili vonku niekde na chate.

Na videu ukázala, ako vyzerá vnútro záchoda, v ktorom chýba voda. Dno misy bolo navyše rozdelené na dve časti. Predná časť záchodu vyzerala ako lievik, do ktorého putujú tekutiny a pokračujú do potrubia a druhá zas pripomínala jamu.

„Zakryte rašelinou,“ vysvetlila žena, keď nabrala hlinu z nádoby vedľa umývadla a dala ju lopatkou do záchoda. Neskôr dokonca priznala, že tento koncept bol naozaj inšpirovaný mačacím záchodom.

A hoci jej očividne takýto záchod vyhovuje, ľudia v komentároch hneď vysvetlili, že by už nikdy k nej domov neprišli, ak by toto uvideli. „Toto je kreatívny spôsob, ako mi povedať, aby som neprišiel,“ okomentoval jeden človek.

Najnovšie články