Vo veku 49 rokov zomrel známy slovenský influencer. Zo slov jeho manželky vám pukne srdce

Dana Kleinová

Foto: Facebook (Lenka Jankovič)

Zomrel známy slovenský influencer, ktorý bol inšpiráciou pre mnohých. O jeho náhlom odchode informovala zdrvená manželka. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Vo veku 49 rokov navždy opustil tento svet známy fitness influencer Ladislav Alexander Jankovič, ktorý vystupoval pod menom Jankowitch. O jeho smrti informovala jeho manželka Lenka prostredníctvom príspevku na sociálnej sieti.

Slová na rozlúčku

„S najväčšou bolesťou akú som mohla zažiť vám oznamujem, že môj milovaný manžel dnes o 9:56 navždy odišiel. Milujem ťa navždy,“ napísala včera k srdcervúcemu príspevku jeho milovaná Lenka. Odvtedy zaplavili sociálne siete fotografie na rozlúčku od všetkých ľudí, ktorých Jankowitch svojou existenciou a vytrvalosťou ovplyvnil a slová vďaky neustále prichádzajú na jeho profil či už od jeho blízkych alebo verných fanúšikov.

„Pre všetkých, ktorí nevedia čo sa stalo… Laci bojoval dlhé roky s Crohnovou chorobou, až jeho telo zoslablo a nedokázalo už ísť ďalej. Podstúpil náročnú operáciu a po týždni boja to jeho telo už nedokázalo zvládnuť,“ vysvetlila dodatočne jeho manželka.

Príbeh Lenky a Laciho sa pritom začal v roku 2014 a boli si navzájom obrovskou podporou. A hoci už Laci nebude môcť ľuďom pomáhať, Lenka sa rozhodla pokračovať v jeho odkaze. Napísala: „Zlatko, lásko… už mi tak nepovieš, nepohladíš, nedáš pusu, nenakričíš… veľa krásneho sme spolu zažili, veľa spolu zvládli a dokázali. Sľubujem, že budem pokračovať v tom na čom ti záležalo Ladislav „Jankowitch“ Jankovič, bude naďalej pomáhať. Len dávaj na nás tam zhora pozor. Máš 4 baby v dome, ktoré ťa milovali a veľa klientov, kamarátov, ktorí na teba nikdy nezabudnú MILUJEM ŤA.“

Najnovšie články