Detská dobrota nemá hraníc. 6-ročný vnuk kŕmi na videu svojho starkého, ktorý trpí demenciou

Hyriaková Kristína

Foto: Wikimedia

To, že deti sú čisté duše už veľmi dobre vieme. Niekedy však svojimi činmi naozaj prekvapia. Dôkazom je aj malý chlapček, o ktorom informoval portál Metro. Jeho matka môže byť na neho právom hrdá.

Článok pokračuje pod videom ↓

Mama je na neho hrdá

Šesťročný Colton Keith kŕmil svojho starého otca Franklina Fryea (79) počas večere s rodinou v dome vo Virginii. Franklin trpí demeciou a Alzheimerovou chorobou, takže nie je schopný urobiť sám takmer nič. Coltonova mama Nichole Eastridge svojho syna počas kŕmenia starého otca nakrútila na video a nezabudla mu celý čas hovoriť, aká je na neho hrdá.Vnuk starému otcovi pomáha, ako len vie

Taktiež mu počas toho dávala inštrukcie, ako čo najlepšie Franklinovi pomôcť. Nichole povedala, že jej otec žije sám, ale nevie sa o seba postarať, preto ku nemu chodia každý jeden deň. Jej syn s ňou chodí takmer každý deň a vždy chce starému otcovi pomôcť, nikto ho nenúti.


Musíme myslieť na starých ľudí

Pomáha mu nielen s jedením, ale aj s pitím alebo s obúvaním topánok. Niekedy ho dokonca tlačí na vozíku. Toto video je naozaj krásnym pripomenutím toho, že je dôležité myslieť na starších členov rodiny a od malých detí je krásne, keď chcú pomôcť len tak samy od seba.

Najnovšie články