Veľký krok vedľa! Známa hviezda uverejnila nahú fotku, ktorú vyhotovila jej malá 4-ročná dcérka. Rodičia po celom svete sa búria!

Lucia Mužlová

Aj vy si občas poviete: „Čo je veľa, to je veľa“? Mnohí z vás poznajú klan rodiny Kardashianiek, známe najmä z televízneho programu, ktorý mapuje ich vlastný život. Sledujú ich milióny po celom svete a majú veľa priaznivcov, ale aj neprajníkov. Najnovšie vzbudila škandál práve Kim Kardashian, a to fotkou, ktorú uverejnila na svojom instagrame.

Článok pokračuje pod videom ↓

Publikovala fotografiu svojho nahého chrbtu a skrytých pŕs bez podprsenky. Na Kim by to nebolo nič zvláštne, keby nebolo v pozadí vidieť, že fotku vyhotovila jej malá 4-ročná dcérka.

View this post on Instagram

📸 by North

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Táto fotografia mnohých pobúrila, a najmä rodičov, ktorí si niečo podobné nevedia ani len predstaviť. Pre mnohých to bolo sklamanie a negatívne komentáre neustále pribúdali.

View this post on Instagram

@kkwbeauty lipstick coming soon

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Rodičia pred podobnými fotografiami zdvíhajú varovný prst. Čo by ale Kim neurobila pre sledovanosť? Nebojí sa zverejňovať kontroverzné fotografie, ktoré šokujú svet. Čo si o tom myslíte vy? Máte pocit, že to nie je normálne? Dajte nám vedieť v komentároch.

Pozri aj: Táto jedna vec dokáže prečistiť cievy a pomôže vám udržať ideálny tlak 120 na 80. Len 2-3 lyžičky pred jedlom…

Lucia