Mamička prezradila, že ľutuje, ako pomenovala svoje dieťa. Výberom mena šokovala mnohých ľudí

Hyriaková Kristína

Foto: unsplash

Každý rodič pred narodením svojho dieťaťa rieši jeho meno. Ak patríte k ľuďom, ktorí nemali mená pre deti vybrané už od útleho detstva a zamýšľali ste sa nad ním až vtedy, keď ste ho čakali, možno ste po narodení výber mena aj ľutovali.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Tyla, v súčasnosti existujú aj ľudia, ktorí chcú, aby sa ich deti volali originálne, a to aj za vysokú cenu. Jedna mamička priznala na fóre, že každý jeden deň, počas desiatich mesiacov, ktoré je jej dcéra na svete, ľutuje, aké meno jej dala.

Meno sa jej zdá pekné, no nie je s ním stotožnená

V príspevku mamička zdôraznila, že svojej dcére dala meno Sienna, ktoré sa jej zdalo veľmi pekné, no nebola si istá, či je to správne meno pre jej dievčatko. „Každý deň si kladiem otázku, či sme našu dcéru pomenovali správne. Som rozrušená, nikomu som to nepovedala, ani manželovi a ani priateľom nie. Cítim sa hlúpo, že som to nechala len tak, a to veľmi dlhú dobu,“ napísala mamička.

Foto: unsplash

Zdá sa jej nesprávne

„Meno, ktoré sme vybrali, je veľmi pekné, ale nemôžem sa ubrániť pocitu, že nie je správne. Má ešte niekto takéto pocity? Je príliš neskoro zmeniť jej meno?“ spýtala sa v skupine a príspevok zaplavilo množstvo komentárov. Niektorí si myslia, že by ho mala zmeniť čo najskôr, iní si zase myslia, že by ho mala nechať tak, ako je.

Dôležité je porozprávať sa s partnerom

„Porozprávajte sa so svojím manželom a uvidíte, ako sa cíti. Ak si myslíte, že pre ňu nie je vhodné, zmeňte ho hneď, kým nebude neskoro. Ak si nie ste istá ani po 10 mesiacoch, odkedy ste ju pomenovali, mali by ste jej meno zmeniť za také, ktorým ste si istá,“ napísala. Iní si myslia, že by jej meno mala zmeniť, len ak si je druhým meno skutočne istá.

Nie je sama, kto to tak cíti

Najnovšie články