Moje vlasy rástli veľmi pomaly a boli zničené. Potom som narazila na tieto dve masky, bez ktorých si už neviem predstaviť život

Michaela

Znovuzrodené, svieže a bohaté vlasy sú snom každej ženy. Upravené a zdravé vlasy urobia na každého veľmi dobrý dojem. Na maskách, ktoré nájdete v tomto článku, je skvelé to, že sú neuveriteľne jednoduché a cenovo dostupné. Väčšinu, ak nie všetky ingrediencie, nájdete aj priamo doma, vo vašej kuchyni, takže si môžete dovoliť byť leniví. Nemusíte totiž ísť na žiadne nákupy. Pravidelným používaním týchto masiek docielite viditeľne zdravšie vlasy. Zima je tu, korunku krásy – vlasy- si treba chrániť.

Článok pokračuje pod videom ↓
masky-na-vlasy-2
takprosto.cc

Maska pre rýchlejší rast vlasov

Na masku, ktorá podporí rast vlasov, budete potrebovať:

banán

1 žĺtko

1 lyžičku citrónovej šťavy

Všetky ingrediencie spolu zmiešame, kým sa nám nevytvorí hladká hmota. Aplikujeme na vlasy, ktoré si následne zabalíme do plastového igelitu, ktorý oddelíme uterákom alebo napríklad šatkou. Masku necháme pôsobiť približne polhodinu a zmyjeme ju obyčajným šampónom. Už po prvom použití sa vám môže zdať, že máte tých vlasov o čosi viac.

masky-na-vlasy3
takprosto.cc

Maska pre obnovu vlasov

Na túto masku, po ktorej budú vaše vlasy ako znovuzrodené, budete potrebovať len:

šálku pomarančovej šťavy alebo džúsu

šálku bieleho jogurtu

Zmiešajte spolu ingrediencie, jednoducho aplikujte na vlasy, nechajte pôsobiť približne polhodinu. Netreba žiadny uterák, jednoducho po polhodine zmyte masku opäť obyčajným šampónom.

Skúste používať jednu z týchto masiek, prípadne ich môžete striedať, aspoň dva týždne a budete skutočne prekvapení, ako sa vám zmení kvalita vlasov. Nie sú náročné na prípravu, zaberú vám naozaj len zlomok času a za pokus to rozhodne stojí, no nie?

zdroj: babskeveci.sk, (Miška), takprosto.cc

Najnovšie články