Na koronavírus zomrel len 46-ročný zdravotník. Noro sa zachraňovaniu ľudí venoval už od mladosti

Kristína Hagarová

Foto: Facebook (Slovenská komora zdravotníckych záchranárov)

Pandémia so sebou prináša osudy, ktorým mnohí z nás nechcú veriť. Umierajú nielen starí a chorí ľudia, ale aj mladí a zdraví. Najnovšie zverejnila komora hroznú správu.

Stránka na sociálnej sieti Slovenská komora zdravotníckych záchranárov zverejnila smutnú správu. Na koronavírus zomrel len 46-ročný záchranár Norbert Szedlák.

Smutná správa pre mnohých ľudí

„NAJSMUTNEJŠIA SPRÁVA POČAS PANDÉMIE. Včera svoj boj s COVIDom prehral záchranár NORBERT SZEDLÁK. Do záchranárskeho neba odišiel náhle vo veku 46 rokov.Takto si Nora budú pamätať jeho kolegovia zo stanice ZZS z Kráľovského Chlmca: “Noro bol človek s veľkým srdcom, starostlivým otcom, manželom a synom. Zachraňovaniu a pomoci iným sa venoval od svojich študentských čias a bol záchranárom telom a dušou uplynulých 16 rokov.

NAJSMUTNEJŠIA SPRÁVA POČAS PANDÉMIE 🏴

Včera svoj boj s COVIDom prehral
záchranár NORBERT SZEDLÁK.
Do záchranárskeho…

Uverejnil používateľ Slovenská komora zdravotníckych záchranárov Sobota 23. januára 2021

 

Trpia aj zdravotníci

V kolektíve ho mal každý rád pre svoju dobrosrdečnosť, obetavosť a láskavosť, bol veľmi nápomocný , super kamarát, ktorý vo svojom slovníku nepoznal slovo NIE! Budeš nám veľmi chýbať, nikdy na Teba nezabudneme, v našich srdciach NAVŽDY zostaneš!” Noro bol starostlivým manželom a živiteľom rodiny. V tejto neľahkej situácii sme sa rozhodli aspoň malou časťou zmierniť úskalia, ktoré rodinu čakajú.“

Koronavírus si nevyberá a za obeť padnú často práve ľudia, ktorí nasadzujú svoje životy, aby pomohli iným ľuďom.

1
Komentovať