Našla som hrebeň v manželovom aute. Bála som sa, že ma podvádza, pravda však bola oveľa desivejšia

Dana Kleinová

Foto: Pexels

Tento hrebeň navyše nebol len taký obyčajný. „Bol to starožitný hrebeň na vlasy, v ktorom uviazli nejaké ryšavé vlasy. Hrebeň nebol môj a vedela som, že nie je môjho manžela, pretože on nie je ryšavý a nemá vo zvyku používať starožitné veci,“ vysvetlila manželka. Rýchlo si tak odťažité správanie svojho manžela vysvetlila ako neveru a rozhodla sa ho konfrontovať.

Manželovu odpoveď však rozhodne nečakala. Píše: „Keď sa Jack vrátil domov, okamžite som sa ho spýtala, komu patrí hrebeň na vlasy. Tak veľmi som chcela vysvetlenie, že sa mi začali triasť ruky, moja úzkosť dosahovala najvyšší bod, chcela som počuť pravdu a nič iné ako pravdu. Ale môj manžel okamžite veľmi zbledol a povedal, že to nie je to, čo som si myslela, ale pravdu mi nemôže povedať. Len ma požiadal, aby som mu verila, že mi je verný a nikdy v živote nemal inú ženu, ale zároveň mi nechcel nič povedať. Nech som ho prosila akokoľvek, hovoril stále to isté, že je verný a že mi nemôže povedať viac.“

Foto: Pexels

Veci po mame

Christina sa mu rozhodla dôverovať, aby zachovala pokoj v rodine a na celú vec zabudnúť. To sa jej aj podarilo, a to kvôli tomu, že jej krátko potom zomrela mama. „Jake mi bol oporou pri psychickom zotavovaní sa z maminej smrti a veci sa pomaly vracali do normálu, až do dňa, keď som sa rozhodla pretriediť veci po zosnulej mame,“ spomína Christina.

Žena prezradila, že pri triedení maminých vecí narazila na objav, ktorý ju šokoval. Napísala: „Odkladala som veci, ktoré by si po jej smrti niektorí členovia našej rodiny chceli vziať a potom som zrazu medzi jej vecami uvidela veľmi známu vec. Bol to ten istý hrebeň na vlasy, ktorý som našla v Jakeovom aute, len bez tých ryšavých vlasov, ktoré už nemala. Bol čistý a úplne identický s tým, ktorý som videla predtým. Bola som ohromená, šokovaná a začala som panikáriť, pretože tento doplnok bol pre mňa čoraz záhadnejší.“

A keďže vedela, že jej manžel jej na otázky neodpovie, tentoraz sa rozhodla pre iný plán. Rozhodla sa navštíviť najstaršieho žijúceho člena ich rodiny, jej starého otca, ktorý nie je v kontakte so zvyškom rodiny. Ukázalo sa, že to bol správny krok. „Keď som sa stretla s dedkom a položila mu otázku o pôvode hrebeňa na vlasy, veľmi znervóznel a nepozeral sa mi do očí. Dotlačila som ho k rozhovoru a povedala som, že je to pre mňa dôležité, pretože ide o moju vlastnú rodinu. A potom začal hovoriť,“ spomína Christina.

Nečakané zistenie

Najnovšie články