10 jednoduchých účesov pre vlasy rôznych dĺžok, s ktorými budete vyzerať úžasne každý deň

Lucia Mužlová

Články o rôznych ľahkých účesoch sme vám už priniesli a podobné inšpirácie nájdete tu a tu. Dnes tu máme ďalšie inšpirácie, vďaka ktorým budete už za pár minút strávených pred zrkadlom vyzerať úžasne. Ak už sú pre vás rozpustené vlasy alebo obyčajné copy tak trochu nudná záležitosť, ak nemáte veľa času a ponáhľate sa, inšpirujte sa dnešnými skvelými tipmi. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Skrútený drdol

ucesy2
pinterest.com

Vlasy rozdelíme v strede na dve rovnaké časti. Urobte uzol a prichyťte ho sponkami tak, ako je to na obrázku. Potom už len obe časti obtočte okolo uzla, konce zastrčte pod uzol a prichyťte a máte hotovo.

Madam Pompadour

ucesy3
Kathleen Kamphausen

Jednotlivé pramene vlasov len skrúťte a voľne prichyťte sponkami.

Holandský vrkoč

ucesy4
manouvellemode.com

Zapleťte si holandský vrkoč, pričom začnite odspodu na jednej strane hlavy. Vrkoč zopnite do gumičky a natupírujte si zadnú časť vlasov. Z druhej strany hlavy vezmite pár pramienkov vlasov a zopnite ich vzadu na hlave. Zapletený vrkoč taktiež zopnite dozadu. Vlasy vzadu zaistite sponkami alebo si vytvorte menší drdol.

Vlny pomocou žehličky

ucesy1
pinimg.com

Na vlasy nastriekajte prípravok proti vysokej teplote. Jednotlivé pramene natočte pomocou žehličky či kulmy. Na záver použite stylingové produkty ako lak na vlasy alebo vosk, pre dlhšiu výdrž účesu. Vlnky vyzerajú nedbalo a celý účes by mal pôsobiť trochu „rozcuchaným“ dojmom.

Elegantný cop

ucesy5
artistasdelared.com

Vlasy učešte do vysokého hladkého copu a prichyťte gumičkou. Potom vezmite jeden prameň a obtočte ho okolo gumičky tak, aby ju nebolo vidieť. Prameň prichyťte sponkou najlepšie vo farbe vašich vlasov.

Rýchla a ľahká zmena

ucesy6
buzzfeed.com

Vyčešte vlasy do vysokého copu. Jednou rukou vlasy chyťte a druhou si urobte medzeru v priestore medzi gumičkou a hlavou a pretiahnite cez ňu všetky vlasy. Prichyťte sponkami a upravte, ak je potrebné.

Dvojitý vrkoč

ucesy7
aquimoda.com

Zhromaždite si vlasy do dvoch copov vzadu na hlave. Vrchný cop by mal byť objemnejší a tak ho môžete natupírovať. Získate tak efekt opticky dlhších vlasov.

Trojitý chvost

ucesy8
cosmopolitan.com

Rozdeľte si vlasy do troch sekcií a vytvorte si vzadu tri copy. Každý z nich obtočte a vytiahnite vlasy spodkom, pričom ich zastrčte do copu pod ním. Na konci to celé prichyťte gumičkou.

Styling pre extra krátke vlasy

ucesy9
thebeautydepartment.com

Mokré vlasy najskôr upravte spôsobom, akým to robíte vždy. Použite potrebné produkty na vlasy a celé to vyfúkajte pomocou veľkej kefy a fénu. Ak máte dlhšiu ofinu, môžete ju pomocou gélu alebo vosku upraviť do stratena, poprípade natočiť.

Zapletený cop na boku

ucesy10
stylecaster.com

Vlasy si učešte na jednu stranu a vytvorte jednoduchý zapletený vrkoč. Vrkoč ukončite niekde v polovici a prichyťte ho gumičkou. Pre väčší objem trochu povyťahujte jednotlivé zapletené pramene.

Pozri aj: Jesť na raňajky je absolútny nezmysel, tvrdí známy lekár! Ak chcete schudnúť, namiesto večere darujte nepriateľovi svoje raňajky

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.), brightside.me

Najnovšie články