Prenádherné snehové vločky z papiera: Vzala som nožničky, list papiera a jednu z týchto šablón. Za chvíľku môj byt vyzeral ako zimná rozprávka

KatkaR

Predvianočný stres, nakupovanie darčekov, behanie po obchodoch a prípravy na najkrajšie sviatky v roku v týchto dňoch skutočne vrcholia! Mnohokrát nevieme, čo skôr a namiesto vianočnej nálady máme hlavu v smútku. Možno by pomohlo, keby sme si uvedomili, že Vianoce v dnešnej dobe už skutočne nie sú iba o darčekoch a dokonale čistom príbytku a miesto stresu by sme sa mali venovať svojim blízkym, vytváraniu krásnych dekorácií, vyzdobovaniu miestností a šíreniu vianočného ducha. 

Ak sme vás už naladili, skúsime vám poradiť aj recept na vianočnú náladu. Pripravte si čistý kancelársky papier, nožnice a šablóny na vystrihovanie. Nižšie nájdete výber tých, ktoré nás oslovili najviac. Zavolajte rodinu k väčšiemu stolu, rozdajte náradie a vytváranie kúzelnej zimnej rozprávky môže začať!

pinterest.com
pinterest.com
pinterest.com
pinterest.com
pinterest.com
pinterest.com
pinterest.com
pinterest.com
pinterest.com
pinterest.com

Keď ste si vytvorili vlastné snehové vločky, je čas ozdobiť nimi celý dom. Ak si myslíte, že papierové vločky sú iba ozdobou vianočného stromčeka alebo okien, ste na omyle! Takýmito ručne vyrobenými dekoráciami si môžete ozdobiť akúkoľvek miestnosť či časť domu.

#1 Pomocou snehových vločiek môžete z ktorejkoľvek chodby vo vašom dome vytvoriť krásnu ľadovú jaskyňu.

pinterest.com

#2 Môžete si nimi vyzdobiť aj slávnostný stôl. Aj počas štedrej večere vám tak budú vytvárať krásnu atmosféru.

pinterest.com/ pinterest.com

#3 Samozrejme, výzdobu okien a dverí nemôžete vynechať.

My mums a bit of a demon #papersnowflakes maker!

Gepostet von Emily Gravett am Samstag, 17. Dezember 2016

Advent in der Schule 🙂 🙂 #papersnowflakes #selfmadechristmasballs #candles #stars

Gepostet von Lisa Kloimwieder am Montag, 30. November 2015

#4 Zo snehových vločiek si môžete vytvoriť aj štýlovú a originálnu girlandu. Uvidíte, aký krásny efekt dodá celému vášmu interiéru.

pinterest.com

#papersnowflakes #winterdecor

Gepostet von Designs by Simony am Mittwoch, 21. Dezember 2016

#5 Vločky môžete zaviesť aj do vášho sviatočného prestierania. Pozrite sa, ako krásne vyniknú napríklad pod obyčajnými sklenenými taniermi.

pinterest.com

#6 Ak sa pozriete von oknom a miesto bielej pokrývky vidíte iba dážď, prípadne nepríjemné veterné a sychravé počasie, nezúfajte. Dojem hustého sneženia si môžete vytvoriť priamo vo svojej kuchyni, obývačke, či inej miestnosti.

#holiday #snowflakes #silver #punchbowl #papersnowflakes

Gepostet von Ethereal Events Design am Dienstag, 8. Dezember 2015

#7 Krásne schodisko je ako stvorené na dekorovanie. Nebojte sa ozdobiť ho papierovými snehovými vločkami a dodať mu tak zasnežený vzhľad.

pinterest.com
pinterest.com

Ste zvyknutá zdobiť dom aj vlastnoručne vyrobenými snehovými vločkami? Máte nejaké vlastné šablóny, ktoré využívate každý rok? Zapájate do vystrihovania celú rodinu alebo to zvládate aj sama? Podeľte sa s nami o vaše skúsenosti, triky a prípadne aj o nejaké pekné šablóny.

Pozri aj: Raz za týždeň si urobím tento domáci zábal na vlasy s jednou špeciálnou prísadou, ktorú máte doma aj vy. Už nemíňam zbytočne veľa peňazí na šampóny

zdroj: babskeveci.sk (Katuš), takprosto.cc

0
Komentovať