Táto šikovná žena začala na misku lepiť kúsky lepiacej pásky. O 5 minút neskôr vznikla krásna jarná dekorácia do domácnosti

Mary

Pomaly sa nám blíži jar. Premýšľali ste už nad tým, ako vyzdobiť váš domov, aby mal tú pravú jarnú atmosféru? Nemusíte utrácať peniaze za predraženú výzdobu v obchodoch, keď si ju viete vyrobiť v pohodlí domova. My vám teraz ukážeme, ako na to.

Prinášame vám niekoľko typov, ako si vytvoriť príjemnú atmosféru s týmito krásnymi originálnymi dekoráciami.

Ako na to?

Ak zháňate vázu, ktorá by zapadala do jarnej atmosféry, už nehľadajte. Vyrobte si ju doma. Na výrobu takejto vázy budete potrebovať iba balón, sadrové obväzy, nožnice a trochu vody. Výsledok je úžasný.

dekorácia 1
takprosto.cc

Pokiaľ nechcete priamo veľkú vázu na kyticu, viete si vyrobiť aj takýto dekoratívny kýblik na pár kvietkov. Stačí, ak do vedierka dáte kvetinovú penu, ktorú zalejete vodou a jednoducho do nej vsuniete ľubovolné kvety.

dekorácia 2
takprosto.cc

Pri aranžovaní kvetov na stôl sa nám často stane, že je kytica omnoho väčšia ako sme chceli a zavadzia nám. S týmto trikom sa vám to už nestane. Vyberte si misu, alebo inú vhodnú nádobu veľkosti akej potrebujete. Do vnútra nalepte lepiacu pásku tak aby vám vznikla mriežka. Následne do tejto mriežky pozapichujte kvety, ktorým ste vopred skrátili stonky a perfektná kytica je na svete.

dekorácia 3
takprosto.cc

Vytvoriť nevšednú slávnostnú atmosféru viete aj za pomoci takýchto nádherných hniezd, vyrobených z drôtu a kvetov.

dekorácia 4
takprosto.cc

Z obyčajnej misy viete vytvoriť takúto prekrásnu dekoráciu, alebo ak chcete aj štýlový jarný kvetináč.

dekorácia 5
takprosto.cc

Tulipány či hyacinty vyzerajú priam neskutočne v obyčajných sklených vázach.

dekorácia 6
takprosto.cc

Váza s kvetmi nemusí mať vždy len prázdne dno. Vložte do vázy pár ozdobných kameňov, mušlí alebo korálok a sami uvidíte, aký krásny efekt zrazu bude mať obyčajná váza.

dekoracia 7
takprosto.cc

Urobte niečo milé pre vašu polovičku, čím ju určite potešíte. Keď budete prestierať stôl na večeru alebo obed, pridajte do stolovania trochu kreativity za pomoci čerstvých kvetov.

dekorácia 8
takprosto.cc

Ak máte doma malé ratolesti, táto dekorácia im určite vyčarí úsmev na perách.

dekorácia 9
takprosto.cc

Máme pre vás pripravený aj menší súhrn jarných dekorácií.

dekorácia 10
takprosto.cc

Tak, ako sa vždy snažíme mať doma čisto a poriadok, mali by sme dbať aj o atmosféru v našom domove. Vyrobte si tieto krásne dekorácie a váš domov bude dýchať teplom a blížiacou sa jarou. Dajte nám vedieť, ktorý nápad sa vám zapáčil najviac.

zdroj: babskeveci.sk (Marianna), takprosto.cc

0
Komentovať