Toto nemal nikto vedieť. Strýko Kate Middleton prezradil detaily o jej zdravotnom stave, takto je na tom v skutočnosti

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Kate Middleton v januári verejnosti oznámila, že absolvovala plánovanú operáciu brucha. Okrem informácií o tom, že k svojim povinnostiam sa vráti až po Veľkej noci, sme sa o jej zdravotnom stave nedozvedeli. Kráľovská rodina to chcela ponechať v súkromí. To však neplatí o jej strýkovi, ktorý sa neštítil prezradiť aj to, čo nemal.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Daily Mirror, Gary Goldsmith, strýko Kate Middleton, sa rozhodol, že bude účinkovať v relácii Celebrity Big Brother. Už vtedy sa špekulovalo, že kráľovská rodina tým nie je veľmi nadšená, čo však Gary poprel. Podľa neho nepotrebuje od nikoho súhlas a o tom, že bude v tejto šou, ani nedebatovali. „Svoju rodinu milujem a môžu mi veriť, že bude všetko v poriadku.“

Vyvrátil všetky špekulácie

V rozhovore s moderátorom Ekin-Sumom vyvrátil všetky klebety a špekulácie o tom, že Kate na tom zdravotne nie je dobre. Potvrdil, že sa jej darí dobre a už čoskoro ju opäť uvidíme na verejnosti. „Myslím si, že by ju mali nechať na pokoji. Existuje dôvod, prečo o tom rodina nehovorí a dáva jej priestor. Ale áno, Kate je proste Kate, robí úžasnú prácu a je o ňu stále záujem,“ prezradil.

Foto: profimedia

Kráľovskej rodine sa však nemusí páčiť, že takto verejne prehovoril o súkromných záležitostiach ich rodiny, napriek tomu, že to spravil v pozitívnom duchu. Kate len pred niekoľkými dňami fotografi zachytili na verejnosti po prvý raz od operácie, a to v aute a v sprievode jej mamy Carole.

Najnovšie články