Vaše znamienka o vás hovoria viac, než si myslíte. Pozrite si, čo o vás prezradí to vaše

Dana Kleinová

Foto: Image by Freepik / Image by rawpixel.com on Freepik

Materské znamienka sú jedinečné znaky na koži, ktoré sa môžu líšiť veľkosťou, tvarom, farbou a umiestnením. Viera, že materské znamienka sú spojené s minulými životmi, je zakorenená v duchovných a metafyzických teóriách. Podľa tohto presvedčenia sa materské znamienka považujú za zvyšky alebo odtlačky predchádzajúcich životov. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Astrotalk, v mnohých duchovných tradíciách sú materské znamienka vnímané ako karmické odtlačky vyplývajúce z činov a skúseností v minulých životoch. Verí sa, že určité udalosti alebo traumy z minulých inkarnácií môžu na duši zanechať energetické odtlačky, ktoré sa v nasledujúcich životoch prejavia ako materské znamienka. Napríklad, materské znamienko na hrudi môže naznačovať hlbokú emocionálnu ranu alebo nezahojenú traumu, zatiaľ čo materské znamienko na chrbte môže naznačovať bremeno z predchádzajúceho života. Iné teórie zas tvrdia, že znamienka môžu prezrádzať veľa o vašej povahe. Pozrite sa, čo o vás hovorí to vaše.

Foto: pixabay.com

Znamienko na čele

Ako píše portál ETIMES, znamienko na pravej časti čela naznačuje inteligenciu, znalosti a vynikanie v rôznych oblastiach či už ide o manuálnu prácu alebo akademické vzdelanie. Znamienko na čele naľavo vyjadruje kreativitu, spontánnosť a extravagantnosť. Ak ho však máte v strede čela, pravdepodobne budete mať pestrý milostný život.

Znamienko na ruke

Ak máte materské znamienko na jednej z vašich rúk, môže to znamenať rôzne veci v závislosti od vášho pohlavia. Ak ste muž, znamená to, že máte radi domáce povinnosti, ako sú starostlivosť o deti a domáce práce. Ak ste žena, znamená to, že ste viac orientovaná na kariéru, ako na domácnosť.

Foto: Image by Freepik

Znamienko na krku

Ak máte materské znamienko vzadu na krku, máme dobrú a zlú správu. V živote budete skutočne úspešní a to je na tom to dobré. Tento úspech vás však môže vzdialiť od tých, ktorých milujete.

Znamienko pri ústach

Materské znamienko v blízkosti vašich úst jednoducho naznačuje, že budete vo svojom živote bohatí. Radi sa udržiavate vždy šťastní a ste zhovorčiví. Môžete však byť trochu citliví.

Foto: Image by DCStudio on Freepik

Znamienko na lýtku

Najnovšie články