Vďaka tomuto jednoduchému cviku sa mi podarilo konečne schudnúť z bruška. Cvičenie zaberá už po 1 minúte a je naozaj veľmi jednoduché

Lucia Mužlová

takprosto.cc

Bez rozdielu na to, ako vyzerá naše telo, mali by sme sa hlavne cítiť dobre. Je to o našom osobnom pocite. Niekto sa dobre cíti, keď má postavu vyšportovanú, niekomu nevadí, keď má nejaké to kilo navyše. Predsa len nás viaceré trápi, že nemáme ploché bruško. Dnes si povieme niečo o jednoduchom cviku, ktorý vás zbaví tuku v oblasti brucha. Cvičiť stačí len minútu denne a naozaj to funguje.

Článok pokračuje pod videom ↓
cvicenie1
takprosto.cc

Už za 14 dní uvidíte prvé a naozaj viditeľné výsledky, čo už stojí za reč, však? Jednoduché cvičenie spočíva v tom, že akoby kreslíte ležatú osmičku. Poďme si o tom povedať viac. Cvičenie by ste mali vykonávať po dobu jednej minúty a opakovať ho 2 až 4-krát. Postupne si každý deň pridajte nejaké tie sekundy navyše, až sa dostanete na čas 2-3 minúty.

Ako na to?

Postavte sa rovno, nohy a ramená by mali byť v rovnakej osi. Do rúk si vezmite uterák a ruky predpažte. Uterák majte zvisle pred sebou tak, ako je na obrázku. Bez toho, aby ste uterák napínali, vykreslite kruh nad hlavou a urobte ležatú osmičku.

cvicenie3
takprosto.cc

Pohyb by mal vyzerať tak, ako je znázornené na obrázkoch.

cvicenie4
takprosto.cc

Dôležité je, aby boli vaše chodidlá pevne na zemi.

cvicenie5
takprosto.cc

Na nasledujúcom videu uvidíte, ako sa cvik vykonáva v praxi. Pomôže vám pri lepšom cvičení a uvidíte, ako na to.

[youtube 51gd-SQRytA 720 410]

Veľa šťastia pri cvičení a verím, že výsledky sa u vás dostavia už za pár dní. Nezabudnite cvičiť pravidelne, zmeňte stravovanie a udržujte pravidelný pitný režim. Tento cvik cvičí mnoho žien všade na svete a výsledky sú naozaj ohromujúce.

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.), takprosto.cc

Najnovšie články