Žena si dala na palube lietadla hamburger, vedľa nej sedela vegetariánka. Takúto reakciu nečakala ani v najhoršom sne

Dana Kleinová

Foto: Pexels

Letieť lietadlom môže každý. Neexistujú obmedzenia, ktoré by ľuďom nedovolili nastúpiť do lietadla len preto, že na palube sedí niekto, s kým si nerozumejú. Podľa tohto príbehu by však očividne mali.

Článok pokračuje pod videom ↓

Žena sa podelila o drámu, ktorá sa odohrala na palube lietadla, ktorým cestovala. Sedela vedľa vegetariánky a tej sa nepáčil jej výber stravy. Žena pritom nemohla byť šťastnejšia, že sa jej podarilo konečne najesť, no po poznámkach jej spolucestujúcej ju takmer prešla chuť.

Foto: Pixabay

Konečne mala jedlo

„Toto sa deje práve teraz. Dáma, ktorá sedí vedľa mňa, ma prebodáva pohľadom, pričom si popod nos mrmle pasívno-agresívne poznámky,“ napísala žena v príspevku, ktorá očividne potrebovala vyventilovať svoju frustráciu, a preto pridala svoj zážitok na internet.

„Čaká ma 8-hodinový let s krátkym prestupom. Počas 1. letu sa podával len malý balíček sušienok a počas 2. letu to bude rovnaké. Počas prestupu som mala sotva dosť času na to, aby som prebehla z jedného konca letiska na druhý. Keď som sa dostal k nástupnej bráne, zistila som, že mám dosť času na to, aby som si objednala jedlo, ale nie na jeho zjedenie,“ vysvetlila žena. Našťastie pre ňu jej personál lietadla dovolil vziať si jedlo na palubu a tak sa tešila zo svojho hamburgera, hranolčekov a nápoja.

A tak v momente, ako mohla, si žena začala rozbaľovať jedlo a s chuťou sa doň pustila. „Vtedy mi pani sediaca vedľa povedala, že neje mäso ani vyprážané jedlá a z vône môjho hamburgeru a hranolčekov sa jej robí zle,“ prezradila žena.

Žena sa ju rozhodla ignorovať, no jej sťažnosti pokračovali a ona sa rozčuľovala stále hlasnejšie. Nakoniec sa tak žena musela ozvať a povedala jej, že personál lietadla jej jedlo schválil a že je veľmi hladná, takže má smolu.

„Zavolala letušku a tá jej povedala, že mám plné právo jesť jedlo, ktoré bolo kúpené na letisku,“ ukončila žena svoj príspevok a spýtala sa, či spravila správne, keďže žena vedľa nej ju naďalej prebodáva pohľadom.

Ľudia sú na jej strane

Najnovšie články