Ženu už nebavilo umývať riad, vyriešila to neuveriteľným spôsobom. Ľudia len krútia hlavou

Hyriaková Kristína

Foto: Facebook (Uk’s Best Freebies, Bargain Deals And Money Making App’s)

Mamička začala dávať na svoj jedálenský stôl fóliu, aby sa vyhla umývaniu riadu. Jej deťom sa to, samozrejme, veľmi zapáčilo. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Mama začala dávať fóliu na svoj jedálenský stôl, aby sa vyhla umývaniu riadu, a deťom sa to zjavne páčilo. Ako informuje portál Ladbible, Rebecca Cubberly prišla so zaujímavým spôsobom, ako znížiť svoje pracovné zaťaženie. Namiesto podávania večere na tanieroch rozložila fóliu a jedlo servíruje priamo na vrch.

Ušetria čas aj vodu

28-ročná žena tiež povedala, že svoju rodinu nechala jesť rukami, čiže sa úplne vyhla umývaniu riadu. Prezradila, že ju už nebavilo hodinu upratovať, keď dosť času strávi pri varení. Podľa všetkého sa jej tento spôsob tak zapáčil, že ho plánuje zopakovať.

Vytvára zbytočný odpad?

„Budem to robiť znova na 100 % a budem to skúšať s mnohými jedlami. Teraz mám čas navyše, pretože hodiny, ktoré som trávila upratovaním, môžem tráviť s deťmi.“ Dokonca povedala, že týmto aj ušetrí vzhľadom na to, ako sa zvýšili ceny energií.

Napriek tomu mnohí poukazovali na to, že vytvára hrozne veľa odpadu, na čo reagovala, že obal recykluje. Okrem toho to jej deti milujú a všetko zjedia, pretože sa im páči, že na konci len odstránia alobal.

Najnovšie články