Angelinu Jolie by ste na posledných fotografiách nespoznali. Vyzerá ako stará babička

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Angelina Jolie je na nespoznanie. Na posledných zverejnených fotografiách vyzerá ako stará babička. Ide však o jej novú rolu vo filme.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Daily Mail, 48-ročná herečka Angelina Jolie bola zachytená v Paríži počas nakrúcania jej nového filmu. V životopisnom filme hrá ikonickú opernú speváčku Mariu Callas. Zdá sa teda, že jej klasický očarujúci vzhľad sa zmenil na trochu starší a vintage.

Angelina stvárňuje ikonu

Angelina mala na sebe okuliare s hrubým rámom a parochňu so šedivými vlasmi. Jej postava taktiež venčila psov, oblečený mala tmavý komplet a hnedý kabát. Angelina vyzerala ďaleko od svojho obvyklého hollywoodskeho ja a zdá sa, že sa do svojej postavy poriadne vložila. Prevtelila sa do ikonickej opernej speváčky a ukázala aj inú stránku hrania.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Just Jared (@justjared)

Takto by ste ju nespoznali

Väčšina jej fanúšikov je zvyknutá vidieť ju v sexy postavách. Podľa zdrojov má Angelina na sebe niektoré z pôvodných šiat Marie Callas, vrátane historických kožušinových predmetov z archívnej zbierky Massima Cantiniho Parriniho. Maria bola jednou z najuznávanejších a najvplyvnejších operných speváčok 20. storočia.

Speváčka bola známa svojím neuveriteľným hlasovým rozsahom, ale aj turbulentným milostným životom, ktorý zahŕňal napríklad aj románik s magnátom Aristotelom Onassisom, ktorý sa neskôr oženil s Jackie Kennedy. Angelina vo svojom vyhlásení uviedla, že zodpovednosť za pretvorenie Mariinho života berie veľmi vážne. „Urobím všetko, čo môžem, aby som túto výzvu splnila,“ povedala. Okrem toho spomenula aj režiséra filmu Pabla Larraína, ktorého vraj dlho obdivovala.

Najnovšie články