Čelila šikane a výsmechu. Plus-size influencerka sa za svoje krivky nehanbí a hrdo ich ukazuje

Dana Kleinová

Foto: profimedia

Prijala svoje oblé krivky a teraz hlása, že aj ľudia s kilami navyše môžu byť atraktívni. Svoje sociálne siete využíva, aby upriamila pozornosť na plus-size krásu. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál DailyMail, influencerka Jilly Darling z Philadelphie sa stala zástankyňou pozitivity tela a povzbudzuje ostatných, aby si vybudovali svoje sebavedomie bez ohľadu na to, akú majú veľkosť. Ona sama pritom roky bojovala so závislosťou od jedla, no konečne prijala to, ako vyzerá a dnes sa cíti atraktívne, hoci má kilá navyše.

Roky zvádzala boj

Z Jilly sa rýchlo stala internetová senzácia a dnes inšpiruje mnohých ľudí, aby sa prijali takí, akí sú. Zmenila sa tak na silnú zástankyňu telesného pozitivizmu, sebalásky a prijatia, no ona sama sa kedysi nedokázala prijať a bojovala so svojím vzhľadom. Prezradila: „Keď som vyrastala, nebola som vždy väčšia, ale veci sa začali meniť, keď som nastúpila na strednú školu. Bola som najplnšia medzi svojimi priateľmi a to vo mne vyvolalo určité pochybnosti o sebe samej.“

„Môj vzťah k jedlu bol vždy komplikovaný. Siahla som po ňom vždy, keď som sa potrebovala upokojiť, alebo keď som sa nudila. Aj keď som na svojej ceste s jedlom prešla dlhú cestu, stále je čo zlepšovať,“ dodala Jilly.

Zmenili to sociálne siete

Najnovšie články