Keď zmeníte svoj účes, zmeníte všetko! Toto je 15+ radikálnych premien, ktoré dopadli mimoriadne dobre

Monizz

Niekedy stačí málo a z ľudí sa stávajú celkom iné osobnosti. A nielen navonok, ale aj vnútorne. Zmena účesu je podľa odborníkov jednou z ciest, ako svoj život posunúť iným smerom a nájsť seba samu. Tieto dámy sú toho dôkazom. Pozrite si tieto radikálne premeny účesov a ich majiteliek.

Článok pokračuje pod videom ↓

View this post on Instagram

Long or Bob? Credit – @rodrigovizu!!

A post shared by AllAboutDaHair 🌐 Boston (@wickeddopelyfe) on

Vlasy robia ženu

Všetko je to o vnútornom nastavení žien. Ak sa cítime zle, strácame sebaistotu alebo dlhodobo trpíme komplexmi z vlastného výzoru, hneváme sa na seba za každú nedokonalosť. Potom je to všetko o tom, koľko si pripustíme.

Lenže ľahko sa o tom hovorí, no ťažšie sa realizuje vnútorná, aj vonkajšia premena. Nejde ani tak o to, že by sme sa zmeny báli, skôr máme strach zo seba samej a z toho, či nebudeme svetu na posmech. Či svet prostredníctvom našej vlastnej premeny neodhalí našu slabosť, ktorá spočíva v jednoduchej veci – neláske k sebe samej.

https://www.instagram.com/p/BbiHv2TD2Zi/?taken-by=imallaboutdahair

Hovorí sa, že príliš veľa sebalásky je na škodu. To je síce pravda, no na ešte väčšiu škodu je, ak sa nemáme radi vôbec a upodozrievame sa z tých najabsurdnejších nezmyslov. Aj vy ste si už niekedy povedali, že to, ako sa vám nedarí a ako vyzeráte, je len výsledkom toho, koľko zla ste v živote napáchali?

View this post on Instagram

My girl @bornred67 Always gets me super jealous after I do her color! #NOFILTER Bleach and tone/creative color.i used @framesiusa @framesiofficial cream bleach with @olaplex. Then i went in with a combo of @pulpriothair #neonelectric #candy , #cupid , and #jam. 💖💜💥 @fuckinghair @cosmoprofbeauty @hairstylist_tribe @robertjeffreyhairstudio @bestofhairstyles @modernsalon @angelofcolour @fanola_usa @inspirehairstyles @bestofhairstylists @stylistssupportingstylists @bestofhair #alissageorgevichcolorist #robertjeffreylakeview #olaplex #modernsalon #licensedtocreate #framesi #bleachandtone #chicagobleachandtone #boldcolor #chicagocolorspecialist #chicagosalon #chicagocreativecolor #chicagocolorist #cosmoprofbeauty #colortransformation #hairgoals #fckinghair #healthyshinyhairisthegoal #behindthechair #btoneshot_colortransformation18 #btconeshot_hairpaint18 #btconeshot_unconventionalcolor18 #btconeshot_vibrant18 #oneshot

A post shared by Alissa Georgevich (@alissacolorist) on

Vedzte, že v tom nie ste sama. S podobnými pocitmi sa borí množstvo žien na celom svete, ak nie každá. Len máloktorá zo ženskej populácie sveta je so sebou taká spokojná, že by nič nezmenila a za nič sa nehanbila.

Aj keď sa navonok prezentujú ako sebamilovníčky a harmonické bytosti, kdesi vo vnútri by chceli byť ako tá či oná, taká alebo tamtaká. Ak sa cítite zle preto, že ste menej výrazné, že máte kilo alebo dve navyše, že od mladosti vás trápi akné, že ste sa už narodili s riedkymi vlasmi, potom sa pozrite, čo pre seba môžete urobiť.

Aj psychológovia upozorňujú, že zmena účesu stojí za veľkou väčšinou spokojných žien, ktoré sa zo sivých myšiek premenili na krásne labute. Či už sa rozhodnete pre radikálnu zmenu alebo pre obyčajné farbenie, doprajte si ho.

Dodá vám sebadôveru, budete sa na seba v zrkadle pozerať celkom inak ako doteraz. Nebojte sa investovať do dobrej kaderníčky alebo kaderníka. Všetky máme problémy s financiami, koniec koncov, kto dnes nemá? No ku kaderníkovi takisto nechodíte každý deň a za tú poriadku dávku harmónie a duševného šťastia to stojí.

Neexistuje totiž nič horšie ako zatrpknutá a mrzutá žena, ktorá namiesto toho, aby rozdávala úsmevy a rozžiarila svojou vnútornou krásou deň každému, kto okolo nej prejde, pozerá na svet s pokrčeným čelom a smútkom či hnevom v očiach.

Vašou vnútornou krásou môžete niekomu rozžiariť deň. Nemusíte byť topmodelka, nemusíte mať ružové vlasy, nemusíte byť chodiaca dokonalosť. Stačí, že budete po väčšej alebo menšej zmene spokojná sama so sebou.

https://www.instagram.com/p/BbDqAGljV3P/?taken-by=imallaboutdahair

View this post on Instagram

Old Using @revlonprofessional #revlonissimo

A post shared by Alissa Georgevich (@alissacolorist) on

View this post on Instagram

'California dream' From highlights to balayage.adding a root and melting the base and balayaging with @olaplex and @wellahairusa freelights @robertjeffreyhairstudio @bestofhairstylists @bestofhairstyles @inspirehairstyles @best.of.blondes @balayagedhair @bestofhair @stylistssupportingstylists @cosmoprofbeauty @wellahair @wellahairusa @wellaeducation @mastersofbalayage @balayageartists @balayagedandpainted @blondesnbalayage @modernsalon @fanola_usa @stylistssupportingstylists#alissageorgevichcolorist #robertjeffreylakeview #bestofbalayage #balayageandpainted #balayageartists #showmethebalayage #licensedtocreate #blondebalayage #chicagocolorspecialist #chicagocolorist #cosmoprofbeauty #colortransformation #hairgoals #fckinghair #healthyshinyhairisthegoal #bestofchicago #bestofhairstylists #btconeshot_platinum18 #btconeshot_hairpaint18 #btconeshot_creativecolor18 #btconeshot_colortransformation18 #btconeshot_ #behindthechair #btconeshot_longhair18 #btconeshot_haircolor18 #wellahair #wellalife #wellatrend #trendvisionusa #colorvision

A post shared by Alissa Georgevich (@alissacolorist) on

Pozri aj: Veľký vzťahový horoskop pre všetky znamenia zverokruhu: Ženy v znamení Ryby majú sklony k nevere a muži sa veľmi ľahko zamilujú

zdroj: babskeveci.sk (M)

Najnovšie články