Žena ukazuje, ako správne pózovať: Takto jednoducho si na fotkách uberiete kilá navyše

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (mayratouchofglam)

Mať krásne fotografie nie je o dokonalej postave, ale o dokonalej póze. Práve preto, keď chcete mať perfektné fotografie, musíte sa vedieť správne postaviť.

Článok pokračuje pod videom ↓

Dobrou správou je, že na sociálnych sieťach nájdete množstvo návodov a tipov na to, ako vyzerať na fotografiách nielen štíhlejšie, ale aj lepšie. Pozitívom skutočne je, že nepotrebujete mať miery modelky, aby ste mali z dovolenky alebo z výletu krásne fotografie, na ktorých budete vyzerať dobre.

Stačí len pár trikov

Príklad si môžete zobrať napríklad aj od vlogerky Mayre Isabel, ktorej jej väčšia váha vôbec neprekáža, práve naopak. Má milióny fanúšikov a veľký úspech dosiahla aj videom, v ktorom radí ženám, aké finty majú používať, aby vyzerali štíhlejšie. Môžete si ich pozrieť aj na jej videu, ktoré je síce staršie, avšak stále populárne.

Pomôžu vám aj videá

Svoje urobí aj správne kontúrovanie, ktoré dokáže zúžiť tvár, či vhodne zvolený účes. Dôležitý je správny uhol, aby ste nemali dvojitú bradu, preto sa určite nefoťte zospodu. Pomôžu vám tiež sťahovacie nohavičky, ktoré vám zakryjú brucho či voľné oblečenie. Čierna farba tiež zoštíhľuje a pri fotení nezabudnite na stiahnutie brucha. Nehrbte sa, vystrite chrbát a nezabúdajte na úsmev.

Zároveň si môžete pozrieť niekoľko ďalších videí, ktoré vám môžu pomôcť k tomu, aby ste si vedeli urobiť dokonalé fotky.

Najnovšie články