Kozmetika Bourjois – vynikajúca kvalita a zdravie pre vašu pokožku

Sponzorovaný obsah

Kozmetickú spoločnosť Bourjois založil v roku 1863 herec Joseph-Albert Pansen, ktorému sa podarilo výrazne zjednodušiť život svojim kolegom. Pansen vytvoril suchú lícenku, ktorá bez námahy umožnila dotvárať divadelné líčenie.

Výrobky si rýchlo získali popularitu medzi profesionálnymi hercami a začali sa dodávať do všetkých francúzskych divadiel. Túto kozmetiku objavili aj parížske meštianky a milovali ju aj najnáročnejšie dámy Paríža. Pod menom Bourjois svet uzrel revolučné výrobky, ktoré úplne zmenili názor žien na kozmetiku. Dnes spoločnosť Bourjois aktívne pracuje nad vývojom nových receptúr, aby potešila zákazníkov novými výrobkami. Produkty určené na starostlivosť o telo Bourjois sú vyrobené z vysoko kvalitných surovín, preto sú úplne bezpečné pre zdravie. Jemné zloženie a príjemné arómy urobia z kúpeľných procedúr skutočné potešenie.

Kozmetika Bourjois sa stala symbolom vysokej kvality z nasledujúcich dôvodov:

 • Produkty vyrábajú najlepší odborníci;
 • Laboratóriá spoločnosti sú vybavené najmodernejšími prístrojmi;
 • Pri výrobe sa používajú iba vysoko kvalitné suroviny;
 • Každá fáza výroby je prísne kontrolovaná špecialistami.

Zvoľte si dekoratívnu kozmetiku Bourjois a buďte vždy v trende

Špecialisti spoločnosti Bourjois každý deň pracujú na vytvorení revolučných dekoratívnych výrobkov. Spoločnosť strávila veľa rokov na vypracovaní dokonalej značky. Jej meno sa stalo zárukou kvality a nekompromisného úspechu pri vytváraní atraktívneho a nenapodobiteľného make-upu. Všetka produkcia sa vyrába vo Francúzsku a napriek rozmanitosti výrobkov je každý jedinečný. Svojho času značka ponúkla ženám také prípravky ako ryžový púder, maskaru s efektom falošných mihalníc, lesk na pery a mnoho ďalších produktov, bez ktorých sa dnes už žiadna žena jednoducho nezaobíde. Úžasná farebná paleta dekoratívnych produktov na líčenie vám pomôže vytvoriť výrazný a nezabudnuteľný vzhľad.

Top 10 produktov Bourjois:

 1. Bourjois 10 hour sleep effect – makeup
 2. Bourjois effet 3D- lesk na pery
 3. Bourjois Suivez Mon Regard – tiene na viečka
 4. Bourjois clubbing eye liner – očné linky
 5. Bourjois pinceau kabuki – štetec
 6. Bourjois so laque – lesk na nechty
 7. Bourjois Smoky eyes – tiene na viečka
 8. Bourjois survoltee – tiene na viečka
 9. Bourjois Sweet Kiss Naturel – rúž
 10. Bourjois clubbing – ceruzka na oči
PR článok Bourjois
0
Komentovať