Meghan Markle znovu ostro ignoruje kráľovský protokol! Čo jej hrozí za neustále porušovanie?

KatkaR

Nastávajúca manželka princa Harryho zjavne nemieni dopustiť, aby predpísané a rokmi zaužívané pravidlá britskej kráľovskej rodiny vstúpili do jej života a nie to ešte, aby ovplyvnili jej osobitý štýl. Najnovšie to dokázala počas slávnostného podujatia, na ktorom sprevádzala princa Harryho. Svojím oblečením sa totiž odlišovala od všetkých prítomných dám. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Bývalá herečka prišla na uplynulý galavečer Endeavour Fund Awards, udalosť, ktorá je organizovaná pri príležitosti odovzdávania ocenení zraneným a chorým vojakom a vojačkám, odetá v čiernom kostýme od návrhára Alexandra McQueena. Ten doplnila bielou blúzou, čiernymi elegantnými lodičkami značky Jimmy Choo a praktickou kabelkou od Prady.

twitter.com

Mladý pár prišiel na udalosť v upršanom počasí, a preto sa Markle musela pred dažďom ukryť pod veľký sivý dáždnik. Úsmev z tváre jej však napriek počasiu nezmizol.

https://www.instagram.com/p/BesSZ4blDrQ/?taken-by=meghan_markle

https://www.instagram.com/p/Beraeq0jtww/?tagged=endeavourfundawards

Meghanina voľba kostýmu miesto spoločenských šiat, ktoré sú pre formálne udalosti tohto typu typické, nie je ničím výnimočným. Krásna snúbenica princa Harryho sa totiž počas uplynulých mesiacov zapísala do povedomia širokej verejnosti aj vďaka svojej osobnosti a štýlu, ktorému chce zostať verná, a to napriek protokolu.

https://www.instagram.com/p/Bes-sdalBPy/?tagged=endeavourfundawards

V minulosti sa Meghan dopustila viacerých prehreškov voči kráľovskému protokolu, keď si do spoločnosti vyšla s vlasmi “upravenými“ do nedbalého drdolu, rozdielnymi náušnicami alebo keď sa rozhodla poctiť svojich fanúšikov autogramom a spoločnou selfie.

https://www.instagram.com/p/BeKoKULHqzl/?utm_source=ig_embed

Napriek nekonvenčným voľbám má Meghan nábeh stať sa skutočnou módnou ikonou. Dokazuje to i množstvo outfitov, ktoré boli predané po tom, čo ich mala oblečené na verejnosti.

Čo si myslíte o takomto osobitom spôsobe akejsi ignorácie protokolu? Zdá sa vám sympatické, že Meghan sa napriek svojmu blížiacemu sa oficiálnemu vstupu do kráľovskej rodiny snaží zostať verná svojmu štýlu? Alebo si myslíte, že takéto správanie nie je pre budúcu manželku princa vhodné? Vyjadrite svoj názor prostredníctvom komentárov.

Pozri aj: Tajomstvo je vonku! Kráľovná Alžbeta má už pre princa Harryho a Meghan pripravený svadobný dar. Snúbenci sa majú na čo tešiť!

Katuš, independent.co.uk