Neuveriteľné premeny od talentovaného kaderníka. 15+ dám, ktoré sa menia na úplne iné ženy

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (jackmartincolorist)

Posledné roky sa vlasové trendy menia len minimálne. Niektoré veci však už roky zostávajú rovnaké, hoci mnohých neustále prekvapujú.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ak je niečo, čo je v poslednej dobe skutočne veľmi moderné, určite je to trend sivých, respektíve šedivých vlasov. Ako uvádza portál Bored Panda, kaderník Jack Martin sa posledných pár rokov snaží o to, aby dokázal, že šedá nikdy nevyjde z módy. Preto vyvinul techniku, ktorá umožňuje svojim klientom postupne sa zbaviť farby. Zverejňuje aj fotografie krásnych transformácií pred a po, aby ukázal, ako výborne vyzerajú.

Zverejňuje celý proces

Na instagramovom účte zverejňuje celý proces, ktorý zaujal už množstvo ľudí. Jack zakladá novú farbu na prirodzene sivých vlasoch, klientky dokonca musia prísť s dorastajúcimi vlasmi, približne tri až štyri centimetre od korienkov, aby mohol analyzovať prirodzené zafarbenie vlasov.

Spolupracoval aj s hviezdami

Jack spolupracoval aj so známymi hviezdami, ako je napríklad Sharon Osbourne, Jane Fonda a ďalšími klientmi. Povedal, že koronavírus spôsobil, že ešte viac žien na celom svete sa rozhodlo prirodzene šedivieť. Keď boli ženy doma v karanténe niekoľko mesiacov, nemali čas a možnosť sa ísť nafarbiť, no zároveň si uvedomili, že šedivé vlasy sú krásne.