Sused sa sťažoval na mamičku, ktorej v noci plakalo dieťa. Jej odpoveď nenechala ľudí chladnými

Hyriaková Kristína

Foto: unsplash

Jedna mamička priznala, že sa cíti ako najhoršia mama na svete po tom, ako sa jej sused sťažoval na to, že jej dieťa je zlé a stále plače. Obrátila sa preto na mamičkovské fórum, kde hľadala radu.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Tyla, ostatným mamičkám začala vysvetľovať, že má deväťmesačnú dcéru, ktorá sa narodila s infekciou, po ktorej bola na tom mimoriadne zle a týždeň strávila na jednotke intenzívnej starostlivosti. „Mali sme veľké šťastie, že nemá žiadne trvalé následky a úplne sa zotavila,“ povedala mamička, avšak všimla si, že od nástupu do jasiel je na tom jej dcéra zle.

Sused sa sťažoval

Neustále má nádchu a kašeľ a v noci nespáva dobre. „Tento týždeň bola dvakrát u lekárov, do nemocnice bola prijatá s extrémne vysokou horúčkou. Opäť mala infekciu. My ako rodičia robíme maximum,“ povedala. Ďalej vysvetlila, že choroba jej dieťaťa nepriamo spôsobila roztržku so susedom. „Sused mi dnes ráno zaklopal na dvere. Nemá deti, takže tomu nerozumie,“ povedala.

Mamičky sa postavili na jej stranu

Vysvetlila, že bola s dcérou celú noc hore, pretože mala horúčky a neustále plakala. Sused jej povedal, že by mala vyhľadať pomoc, pretože on a jeho manželka nemôžu spať. „Cítila som sa ako tá najhoršia mama na svete, lebo neviem utíšiť svoje dieťa,“ povedala. Mamička priznala, že jej dcéra naozaj veľmi plakala, avšak naozaj jej nevedela pomôcť.

Mnohé mamičky sa postavili na jej stranu, pretože si myslia, že ľudia, ktorí nemajú deti, to nevedia pochopiť. Niektorí sa do suseda poriadne obuli a odkázali mu, že by si mal dať štuple do uší.

Najnovšie články