Svetoznáma herečka má 77 rokov, no jej pleť vyzerá stále skvelo. Keď zistíte, ako to robí, skúsite to tiež

Dana Kleinová

Foto: Instagram (Goldie Hawn)

Hoci má 77 rokov, zdá sa, že starne naopak. Herečka má stále úsmev na tvári, no jej neustále pozitívna energia nie je to jediné, čo ju udržiava mladou.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Brightside.me, herečka Goldie Hawn sa blíži k veku 80 rokov, no ťažko tomu uveriť. Vďaka jej bezstarostnej kozmetickej rutine a zelenému džúsu má energie na rozdávanie a žiarivú pleť, ktorú by jej mohla nejedna žena závidieť. Hoci sa aj jej sem-tam objaví vráska, stále z nej srší mladistvosť a je vidieť, že starne s gráciou.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Goldie Hawn (@goldiehawn)

Má svoju rutinu

Goldie je zanietená milovníčka jogy, vďaka čomu sa udržiava nielen vo forme, ale jej myseľ je pokojná a nezaťažená zbytočnými starosťami. Fyzická aktivita však nie je jej jediným tajomstvom. Goldie pre seba vytvorila dokonalý bezstarostný režim starostlivosti o pleť, ktorý, súdiac podľa jej žiarivej tváre, by sme mali vyskúšať všetci.

Známa herečka neholduje módnym výstrelkom starostlivosti o pleť, ktorých príprava pred spaním môže trvať až hodinu. Podľa nej jej stačí pár krémov a vlastné ruky. Vysvetlila: „Každý večer si umývam tvár a masírujem si ju asi 3 minúty, potom si dám na tvár krémy a idem spať. A potom sa ráno zobudím a urobím to isté!“ Takže najlepšie na tejto rutine je, že je rovnaká ráno i večer.

„Veľa toho nerobím. Na tvár som chvíľu používala kokosový olej. Moja mama zvykla používať citrón – vytlačila citrón a dala si ho na tvár,“ vysvetľuje Goldie. Zároveň si pleť chráni pred slnkom a dáva si na tvár malé množstvo krému na opaľovanie. Hydratácia a ochrana sú podľa nej to najdôležitejšie. A tiež: úsmev.

Vlasom dopomáha genetika

Najnovšie články