Kamarátke stačilo len zmeniť strih vlasov a omladla o niekoľko rokov! Tieto fotky vás presvedčia o tom, že zmeniť účes sa niekedy naozaj oplatí

Zuzana Fulopova

Správne zvolený účes môže zvýrazniť to, čo je na nás najkrajšie, a naopak, odviezť pozornosť od našich nedostatkov. Dokonca nás môže aj omladiť o pár rokov a spraviť z nenápadného káčatka krásnu labuť. Poďme sa pozrieť, že sa to dá!

pixabay.com

Niektorej žene sa skôr hodí krátky strih, inej zas červená farba. Veľa žien sa však bojí zmeny a nemá ani predstavu, ako môže zmeniť tvár napríklad taká dĺžka, strih či farba vlasov. Dokonca dôkazy o tejto skutočnosti, teda obrázky žien, ktoré prešli takouto premenou, sa len tak hmýria na internete. A tak vám dnes prinášame pár inšpiratívnych fotiek pred a po zmene účesu a výsledky vás ohromia!

Kratší strih

Myslíte si, že dlhé vlasy sú najlepšia zvolená možnosť? Omyl! Niektorej tvári sa vyslovene hodí kratšie zvolený strih vlasov, pri ktorom doslova vynikne okrúhla tvár, zakryje sa väčšie čelo, zoberie z veku, či prirodzene zdvihne objem vlasov. Dokonca úprava účesu  nezaberie veľa času, stačí po umytí prefúkať, alebo kulmou dotvoriť vlny.

Objem

Ak máte redšie vlasy, skúste zvoliť ombré či novinku vo svete kaderníctva, takzvanú balejáž. Tieto techniky vám konce vláskov krásne zosvetlí, a ak si ich aj natočíte, hneď budú vyzerať opticky hustejšie. Ak nechcete ísť do farby, odporúčame zvoliť predlženie vlasov, pri ktorom docielite okamžite efekt objemu.

https://www.instagram.com/p/Bgw0ru0jghH/?tagged=hairbeforeandafter

Zmena farby

Ak ste doteraz nevyskúšali inú farbu ako svoju prirodzenú, tieto fotky vás presvedčia, že sa to oplatí prehodnotiť. Niekedy stačí zvoliť len o niečo svetlejší odtieň, inokedy sa vyplatí zariskovať a ísť do žiarivej farby a hneď sa zo šedej myšky stane elegantná dáma.

View this post on Instagram

Check out this transformation 😱. Sam •s l o w l y• took her client from a stunning redhead to a bombshell blonde and kept her curls intact! We love a good hair transformation, how about you? 😍✨ #Repost @haircreeper ・・・ From red👉🏽blonde 😱😱😱 success!!! Keeping her curl was super important, so this was a slower process. But worth it! Thanks @curiouslycolorfulchloe for trusting me. The hair gods smiled on us!!!! 💕💕💕 ¥ ¥ ¥ ¥ ¥ #vainbeautyworld #seattle #transformationtuesday #hairbeforeandafter #beforeandafter #colorcorrection #redtoblonde #olaplex #curlygirl #curlyhair #seattlestylist #seattle #redhair #haircolor #devacurl #pnw #builtforyourhair #shortcurlyhair #brave #bleach • • • #vainwestseattle #vainbeautyworld #vainsuperstars #seattlestylist #redtoblonde #wellablondor #devacurl #bringingstyletotherevolution #samatvain #wintertospring #curlyhair #curlygirl #correctivecolor #curlswithcolor

A post shared by VAIN West Seattle (@vainwestseattle) on

Samozrejme, každej z nás sa hodí niečo iné, a preto predtým, ako sa rozhodneme pre nový účes, by sme sa mali poradiť s našou kaderníčkou. Každopádne by sme sa nemali báť zmeny a poďme do toho. Čo poviete, podstúpili by ste radikálnu zmenu aj vy? Podeľte sa s nami v komentároch.

Pozri aj: Krátke účesy vôbec nemusia vyzerať zle a jednotvárne! 10 variácií, ktoré vám ráno zaberú menej času ako umývanie zubov

                                                                                                                                  Zuzu

0
Komentovať