Žena zistila, že ju manžel podviedol s jej vlastnou sesternicou. Jej starí rodičia sa rozhodli takto pomstiť namiesto nej

Dana Kleinová

Foto: Pexels

Žena potom vysvetlila, že jej starí rodičia majú zvyk darovať každému zo svojich vnúčat peniaze na kúpu domu, keď úspešne vyštudujú vysokú školu. Aj žena tak získala dom, v ktorom spolu s manželom bývali, a keďže si ho poistila predmanželskou zmluvou, dala manželovi mesiac na vysťahovanie. Jej babka jej zároveň pomohla zohnať právnika, aby sa mohla rozviesť.

Manžel sa snažil skontaktovať so ženou, no ona ho ignoruje a Yvonne sa celá rodina otočila chrbtom. Starí rodičia sa však rozhodli zájsť ešte ďalej. Žena vysvetlila, že sú konzervatívni a tradične založení a tak berú školu a manželstvo ako priority. O to viac ich správanie Yvonne nahnevalo a rozhodli sa pomstiť.

„Povedali, že nemôžu napraviť to, čo urobila, ale mohli dať najavo svoju nespokojnosť. Dali mi jej peniaze. Vzala si študentské pôžičky, pretože vedela, že ich bude môcť splatiť. Vybrala si tiež odbor, ktorý nebol práve v technických oblastiach, takže hneď po škole nebude mať skvelý plat,“ prezradila žena.

Foto: pixabay

Reakcia manžela

Frustrovaná žena tiež vysvetlila, ako sa k situácii postavil jej manžel. „Môj bývalý ma prosí, aby som mu dovolila zostať, pretože ma miluje. Povedala som, že by nespával s inými ženami, keby ma miloval. Viem, že nie. Práve si to spočítal a zistil, ako veľmi si zavaril,“ vysvetlila žena.

„Moja teta a strýko sa na mňa naštvali, že som ich dieťa obrala o toľko peňazí. Chcem to ujasniť. Nikdy som nemala v úmysle vziať jej peniaze. Len som chcela, aby jej ich naši starí rodičia nedali. Získať ich bola len čerešnička na torte. Momentálne je rodina rozdelená, ale väčšinou na mojej strane. Nechcú otvorene nesúhlasiť s mojimi starými rodičmi. Všetko sa skončilo a hotovo. Rozvod bude trvať trochu dlhšie, ale moje peniaze sú na mojom dôchodkovom účte. Môj bývalý je mimo môjho domu. A moja sesternica nech si robí čo chce,“ uzavrela žena. Jediné, čo ľutuje, je, že to s manželom neskončila skôr a že do toho zatiahla aj starých rodičov.

Najnovšie články