Chcete si urobiť jesennú dekoráciu z tekvice? Vďaka triku tejto mamičky to zvládnete za pár minút a bez neporiadku

Hyriaková Kristína

Foto: unsplash/ Facebook (Nina Rutherford)

Hoci u nás Halloween nemá žiadnu tradíciu a stále sme vernejší „dušičkám“, kedy myslíme na ľudí, ktorí tu už nie sú, mnohí z nás si chcú spraviť pekné jesenné dekorácie

Článok pokračuje pod videom ↓

Aj na Slovensku mnohí rodičia veľmi radi vyrezávajú s deťmi tekvice, a to napriek tomu, že je to pre mnohých symbol zahraničného sviatku. Ako dekorácia je to však skutočne dobrý nápad a zabavíte tým aj deti. Z tekvice však býva veľmi veľa neporiadku a jej vydlabanie trvá veľmi dlho. Portál Metro však informoval o jednoduchom triku mamičky, ktorý sa stal na sociálnych sieťach virálnym. Vďaka jej triku budete mať tekvicu hneď vydlabanú a nebudete mať doma neporiadok.

I feel I need to pass on this Halloween pumpkin hack: once you have cut the top off get a hand mixer (with one or 2…

Uverejnil používateľ Nina Rutherford Piatok 23. októbra 2020

 

Stačilo jej len pár minút

Nina Rutherford z Falkiru zverejnila párminútový trik na svojom Facebooku a verí, že pomôže ostatným ušetriť čas pri vytváraní obľúbenej ozdoby. Vrch tekvice odreže a dovnútra vloží ručný mixér. Ten zapne a jemnými pohybmi po stranách prechádza mixérom. Potom len odpad vyberie a do tekvice môže vyrezávať potrebný tvar a dať do neho sviečku. Na svojej sociálnej sieti napísala, že cítila, že sa musí s ľuďmi o tento trik podeliť.

Od zverejnenia na sociálnej sieti mal jej príspevok viac ako 127-tisíc zdieľaní a tisíce komentárov. Mnohí rodičia napísali, že to je to najlepšie, čo mohli na internete nájsť. Nezabudnite však, že keď tekvicu vydlabete, z jej vnútra môžete vytvoriť chutné recepty.

Najnovšie články