Nela Pocisková prehovorila o dramatickom pôrode dcérky. Strach, ktorý zažila, neželá nikomu, bála sa, že nedýcha

Dana Kleinová

Foto: Instagram (pociskova.nela)

„Z nepravidelných kontrakcií boli štyri a Lianka bola na svete,“ vysvetlila Nela a zároveň priznala, že pôrod je pre ňu veľmi citlivá a osobná vec, a tak nechce zachádzať do detailov.

Svoj pôrod označila za sci-fi, teda niečo neuveriteľné. Do poslednej chvíle nechcela veriť tomu, že porodí v aute, no nakoniec nemala na výber, keďže vyšla hlavička. „Dula až vtedy asi pochopila, že naozaj sa ten pôrod deje. Zastavila, utekala z druhej strany a začala volať sanitku. Ja som začala vrieskať, asi ma bolo počuť až do vesmíru, že prosím vás, vyberte mi ju von,“ opísala herečka.

Porodila do svojich rúk

Pôrod bol však dominantne v jej rukách a presne do svojich rúk dcérku aj porodila. „Vravela, že musíte ešte raz potlačiť, tak som teda potlačila. Sama som si ju vybrala von. Dala som jej mikinu. Pozrela som sa na telefón, koľko je hodín, aby som si zapamätala, kedy sa narodila. Musím povedať, že tie prvé sekundy, toho keď ona vyšla na svet… To boli sekundy, ktoré boli pre mňa takzvané roky. Mala som pocit, že ona nedýcha. Že niečo nie je okej,“ dodáva Nela.

„Toto je niečo, čo nikomu neželám. Ten strach. Chvalabohu, pri nás stáli všetci anjeli strážni a dopadlo to super,“ uzavrela herečka.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @pociskova.nela

Najnovšie články