Počas zimy boli moje chodidlá drsné a pokožka na nich popraskaná. Keď som však použila tento viacúčelový zázrak, všetky moje problémy sa stali minulosťou

Lucia Mužlová

Určite sa už aj vám neraz stalo, že ste potrebovali v domácnosti pomoc, ale nevedeli ste presne definovať akú. Aj mne sa to viackrát prihodilo, kým som nenatrafila na túto prvú pomoc, ktorá okrem všetkého je nielen ľahko dostupná ale aj cenovo prístupná. Tak prečo ju nevyužiť čo najviac ako sa len dá?

Článok pokračuje pod videom ↓
vazeline1
newhealthadvisor.com

Mať nádchu nie je žiadna príjemná vec. Neustále fúkanie nosa avšak zanechá stopu najmä po ustúpení samotnej nádchy vo forme vysušeného nosa. Tejto nepríjemnosti môžete predísť ak preventívne počas nádchy budete natierať svoj vyfúkaný nos vazelínou.

vazeline3
canadianpharmacymeds.com

Či už máte popraskané päty na nohách alebo nie, tento trik by ste si určite mali vyskúšať! Naneste si pred spánkom na päty vrstvu vazelíny a vhupnite do ponožiek. Ráno budú vaše päty jemné a svieže.

S
autumndamask.com

Dámske holiace strojčeky sú, priznajme si, drahé. Ale keď si po nich prejdete vazelínou medzi jednotlivými použitiami, budú mať dlhšiu životnosť a vy si ušetríte cestu do drogérie.

vaz4
cosmopolitan.com

Oškreli ste si svoje nové topánky? Nemusíte začať panikáriť alebo ich vyhadzovať. Jednoducho prejdite po škrabancoch vazelínou a topánky budú ako v pôvodnom stave.

vazeline6
motherearthliving.com

Rozmaznajte sa vlastným telovým pílingom. Ako? Veľmi jednoducho. Zmiešajte vazelínu s hrubozrnnou soľou a darček pre vašu pokožku je na svete.

vazeline7
differenthairstyles.net

Už sa vám nikdy nestane aby ste si zafarbili aj pokožku pri farbení vlasov, ak si okolie uší a čela pretriete pred farbením vazelínou.

vazeline8
medicaldaily.com

Vyrezávanie tekvíc nie je vôbec jednoduché. Takže v prípade, ak ste hrdo dokončili svoju tekvicu, nezabudnite vyrezané partie pretrieť vazelínou. Ona totiž zamedzí vysýchaniu vášho majstrovského diela a tak si prítomnosť svojej tekvice budete môcť dlhšie užiť.

vazeline9
shophampton.com

Znepríjemňujú vám sprchovanie zlepené krúžky na závese? Pretrite sprchovaciu tyč vazelínou a už nikdy nebudete mať tento problém.

vaz8
instagram.com

Určite poznáte ten nepríjemný pocit keď sa vám zasekne prsteň na prste. Ak si pretriete prst vazelínou, prsteň vám ľahko skĺzne.

vaz9
seventeen.com

Farba na pery je nový rúž alebo lesk na pery! Zmiešajte vazelínu s potravinárskou farbou v prášku a jedinečný kozmetický prípravok môžete využívať kedykoľvek.

vaz10
instagram.com

Umelé riasy budete vedieť jednoducho a bezbolestne odstrániť ak si viečka blízko mihalníc natriete vazelínou. Týmto spôsobom pritom nijak neporušíte vlastné riasy.

vazeline10
beautylish.com

Rozmaznajte svoje pery vlastným pílingom. Zmiešajte troška soli, cukru, olivového oleja, vazelíny a balzamu na pery. Zmes vložte do uzatvárateľnej nádobky a dobre premiešajte. Používajte podľa potreby, ale nie viac ako raz za týždeň.

Ktorý z trikov sa vám páči najviac? Podeľte sa s nami v komentári.

Pozri tiež: Pamätáte sa? Takto sme sa niekedy hrávali na detských ihriskách hneď vedľa domu

Zdroj: babskeveci.sk (Bianka Pontyová), diply.com

Najnovšie články